Skocz do zawartości

Zestaw za 3000 do gier


Recommended Posts

Cześć

  • Zastosowanie komputera : Głównie do gier - Cs:GO, czasami Lol
  • Maksymalna kwota : +/- 3000zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Kwestia dobrania zestawu, do około tygodnia
  • Których części potrzebuję : Całego sprzetu(ewentualnie mam HDD, który mogę wyjąć ze starego lapka, ale nie wiem czy bedzie pasował?)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie znam się na tym, więc raczej nie planuje
  • Rozdzielczość mojego monitora i model S24F350FHUX
  • Specjalne wymagania : Tak jak wyżej, głównie stabilność w CS:GO
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :Nic, poprzednio laptop, który już w grze niedomagał, stąd też zmiana na PCta
  • Własna propozycja zestawu :

I5-6400 (~750zł) + MSI B250M (~250zł) + RX 470 G1 GAMING 4GB (~1000zł) + HYPERX FURY BLACK 4GB DDR4 (200zł) + WD BLUE 3.5" 1TB (~200zł) + THERMALTAKE TR2 500W (~200zł) + LG DVD-RW (~50zł) 

 

Z powyższego zestawu zastanawiam się jeszcze nad ewentualnym wyrzuceniem HDD na rzecz SSD. Jeżeli dyski HDD z laptopów da się podpiąć do PCta to jeszcze bardziej by mnie to przekonywało.

No i muszę doliczyć jeszcze Windowsa, ale widzę po Merchancie Googla, że rozstrzał cenowy jest spory - od 80zł do 350zł.

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja na twoim miejscu poczekał bym trochę aż wyjdą tańsze płyty pod coffe lake

 

Z tego co wyczytałem to może to nastąpić dopiero na przełomie tego roku. Niestety, ale nie mogę tyle czekać ;/

 

 

 

Nic poza tym ?
 

 

Ewentualnie jakieś strategiczne gierki np. Rome Total War, ale to bardzo, bardzo okazyjnie

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że Z370 jest po prostu bardziej przyszłościowe?

Próbowałem sam podesłać tutaj propozycje zestawu, ale na esc .pl widzę, że samych płyt Z370 jest 15 rodzai w cenie od 550 do 1150 zł :D Nie orientuje się tak mocno w temacie, jest w stanie ktoś podesłać linki z całym zestawem, żebym mógł tylko dodać sobie do koszyka i zamówić? 

Dodatkowo orientuje się ktoś ile będzie mniej więcej fps na zestawie podanym przez kajtek.?

Link to post
Share on other sites

Za tyle masz GTX 1060 3GB

 

 

 

Ponownie bardzo duży wybór ;/ Palit GeForce GTX1060 DualFan 3GB DDR5 192bit może być?

Z tego zestawu co podałeś jedynie wyrzuciłem HDD na rzecz SSD co podałeś wcześniej (HDD przełożę ze starego lapka).

 

Jeszcze w sprawie Windowsa cena w sklepach to około 400zł, na ceneo widzę, że chodzi około 70zł w jakiś no-name sklepach. Jest szansa, żeby ogarnąć to taniej czy nie warto ryzykować?

Ewentualnie zamiast GTX 1060 to może trochę taniej 1050TI 4gb, taniej o około 200-300zł, wtedy całość z systemem zamknęłaby się w 3200, a różnica w CSGO to 30 FPS(z avg 260 na 230).

Edytowane przez Haribox7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...