Skocz do zawartości

Fotel dla gracza


Recommended Posts

Witam, od razu piszę, bo wiem, jaka jest odpowiedz wielu ludzi, że nie chce żadnych typowych foteli z ikei, sklepu z fotelami ergonomicznymi, bylem w 5 takich sklepach, każdy fotel to porażka dla mnie nawet te za 1700zł. Wygodniejszy już był diablo za 500zł.
Myślę nad Akracing Premium plus, SPC SR700 i Quersus Geos, czy ktokolwiek z was miał stycznosc z tymi fotelami? Który bedzie najbardziej odpowiedni dla osoby 80kg, 185cm+ etc? Jakieś plusy minusy danych foteli? 

Link to post
Share on other sites

Jakies 2-3 lata temu na rynku nie bylo zbyt duzej konkurencji bylo moze z 4 gora 5 firm "gejmingowych" robiacych tego typu fotele. 

 

Dzisiaj masz od cholery firm dzieki czemu nawet znajdziesz z oswietlniem rgb jak sie uprzesz :D

Co do ak racing - wedlug mnie przereklamowany, wygodne bo wygodne, jakos jakoscia ale za taka cene to oczekiwial bym czegos lepszego? (~~1500 zl) (tutaj nic nie znalazlem na temat wysokosci)

 

Spc SR700 (~~1200 zl) osobiscie jestem zwolennikiem Sr 500 ktory jest tanszy o okolo 150 zl. Wygodne tak samo jak ak racing (mialem okazje porownywac je oba). Na stronie producenta 170 - 190 wiec miescil bys sie w granicy :D.

 

Quersus geos (~~1600 zl) nie mialem stycznosci wiec sie nie wypowiem. Nie podoba mi sie Dizaj, ale to kwestia gustu.  Na stronie producenta podane ze 175 cm +

 

Z tych trzech wybral bym spc sr700 bedac na Twoim miejscu, mozesz tez wybrac czy wolisz "skoro podobny material czy zwykly". Nie jestem fanem skorkowych bo du*a sie przykleja w lato :D.

Wedlug mnie 700 wydaje sie bardzo solidna, moze troche mniej niz ak racing ale za to zawsze mozesz zaoszczedzic 300 zl na jakiegos ssdka czy sluchawki. 

 

Jesli za to nie masz tak ograniczonego budzetu to popatrz za dxracerem racing, wedlug mnie tez przereklamowany ze wzgledu na cene ale ludzie sobie chwala. Jesli chcesz wydac mniej polecalbym gt omega niektore modele sa bardzo tanie nawet za 800 wyrwiesz. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...