Skocz do zawartości

Wentylatorki z pomarańczowym akcentem


Recommended Posts

Mogę coś powiedzieć o Cougarach CF-T14S. Jedne z najtańszych wentylatorów 140mm, dosyć wydajne i ciche. Terkot łożyska delikatnie słychać na początku użytkowania, i to w przypadatku gdy głowa jest na wysokości obudowy w odległości około 40cm, później zanika. Generują bardzo przyjemny szum, nie słychać żadnego świstu czy drgań na łopatkach wentylatora. Sztywna niewyginająca się ramka, masywne łopatki. Jeden minus to moim zdaniem brak oplotu na kabelku przyłączeniowym, ale jak się dobrze ułoży kabelki za tacką płyty głównej to nie za bardzo przeszkadza jego brak.

Link to post
Share on other sites

ja nie mówię o "najtańszym szmelcu" tylko o v14h

te są klasę wyżej jeśli chodzi o jakość

 

https://www.komputronik.pl/product/274421/cougar-vortex-hdb-v14h-wentylator-czarno-pomaranczowy.html?gclid=CjwKCAjwpfzOBRA5EiwAU0ccN4JM2-h21X-nn0eRu2RW1Rlrh3LMrGv9FpGAAVMafsL0hSnMHEpu-hoC9gYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

Ano widzisz, nawet te najtańsze Cougary są niezłe jeżeli chodzi o łożysko ;) To tak jakbyś porównał BeQuiety Shadow i Silent Wings, te pierwsze to też szmelc?

nie miałem styczności z nimi, jedynie mogłem się wypowiedzieć o droższym modelu ;)

 

Hmmm ale o tych riingach od Thermaltake jest strasznie mało informacji / testów

 

Zastanawiam się właśnie nad nimi bo bardzo mi się podoba to podświetlenie

 

Cougary też mam na oku ale jeśli chodzi o "design" :) Thermaltake wygrywa

 

masz choćby nawet tutaj, może akurat będzie

http://www.overclockers.com/thermaltake-riing-14-premium-fans-review/

wpisz "thermaltake riing test/review" i wyskoczy, jest nawet polska videorecenzja ale nie oglądałem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...