Skocz do zawartości

Nowa Myszka - pomoc


Recommended Posts

Witam zadam proste pytanie i oczekuje pomocy

 

Chce zakupic nowa myszke jak wiadomo chce ja najpierw "wymacac" w sklepie i co widze idac do sklepow typu: Media Markt , Saturn, RTV AGD. 

Stoisko Razera - a wiec sprawdzam Razer DA, Razer Lancehead TE, MAMBA itd....

Logitech tez ok. Sprawdzam G403 itd.

SS: i tu zaczynaja sie schody bo moglem sprawdzic tylko Rivala 300 oraz Rivala 100

A chce sprawdzic Sensei 310 i nie ma nigdzie tego modelu odpakowanego.

Mieszkam w woj. slaskim czy ktos wie gdzie jest sklep w kotym sa do przetestowania myszki od:

 

SS oraz najlepiej tez Zowie i CM. Nie chce zamawiac myszek i testowac a nastepnie odsylac bo nie mam na to ani czasu ani ochoty.

Link to post
Share on other sites

Hej Fozzy, niby masz racje ale w tych wszystkich wielkich sklepach interesujace mnie myszki sa popakowane w szczelne pudelka.

 

Dzis tez dostalem odpowiedz na moja reklamacje Mamby firmy Razer i reklamacja powiodla sie wiec moge dostac nowa myszke lub oddadza mi pieniadze takze watpie ze znowu zdecyduje sie na Razer Mambe. Wolalbym sporbowac z Steal Series np z Senseiem.

WIem ze moge go zamowic i oddac do 14 dni. Jezeli odzyskam pieniadze za mambe to pewnie bede w ten sposob szukal myszki.

 

Dziwi mnie fakt ze nigdzie w sklepach nie widzialem myszek tak chwialonych jak zowie poprostu zero egezemplarzy.

Zawsze jest tylko Razer, Logitech i SS choc nie wszystkie modele. Mnie zalezy przede wszystkim na bardzo dobrym sensorze i wygodzie.

Edytowane przez EaEnki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...