Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung UE55MU7002 dobry wybór?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 LGV8V

LGV8V
  • Entuzjasta

• 549 postów
  • Miejscowość:Siedlce

Napisano 15 listopad 2017 - 21:23

LG ma 15ms Input Lag i jeśli do grania stricte, to będzie The best !

Tak ale nie tylko do gier, Samsung i Panas już i tak lepiej wypadają.

Nie chce tak 15ms kosztem gorszego obrazu.

Posiadam 55mu7002 od lipca. Gram na nim głównie w wiedźmina 3, fife 18. Nie wybrałbym innego TV, jestem bardzo zadowolony. W strzelanki nie grałem, tylko chwilę w battlefronta, ponieważ trochę cięzko mi się gra na 55 calowym w strzelanki.

pozdrawiam

Na początku brałem tego samsunga pod uwagę, ale teraz mogę dołożyć do Soniaka lub Panasa i już się pogubiłem. ;/

• 0

#42 sidlinho

sidlinho
  • Amator

• 37 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 15 listopad 2017 - 21:48

Na początku brałem tego samsunga pod uwagę, ale teraz mogę dołożyć do Soniaka lub Panasa i już się pogubiłem. ;/

powiem Ci tak, ja na samym początku wahałem się, bo kupiłem go w lipcu, czyli zaraz jak wyszedł, więc troszke kosztował. Sprzedawca pokazywał mi obok sonego i lg, o philipsie w ogóle nie było mowy :)

LG to był oled full hd, ale w podobnej cenie, ale nie było co porównywać, oled to oled, ale w sonym obraz był po prostu taki bardziej matowy, pudrowy, puszczał mi taki sam materiał jednocześnie na tych 3 tv, różnice były, ale każdemu zależy na czym innym, samsung był bardziej ostry i szczegółowy, sony matowy.

Jak zamontowałem tv w domu, to szczerze nie potrzebny mi lepszy tv :D 

wiadomo często lepiej dopłacić, ale w tym przypadku, oczywiście każdy może mieć inne zdanie (każdy ma inne oczekiwania). nie ma po co przepłacać :) 

• 0

Intel i5 8600k / Asrock z370 Extreme 4 / MSI RTX 2080 Gaming Trio / Seasonic Focus Plus Gold 550W / Toshiba P300 2 TB / Crucial M550 256 GB / G.Skill DDR4 16 GB 3200MHz CL 16 / Dell U2414H

#43 locoloco

locoloco
  • Gaduła

• 334 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 22:14

LG Nano Cell na nowej technologii ma się nie gorzej niż Samsung czy Sony.

Na Oled kasy wystarczy ale Oled FullHd.za 4899 już

Nowy Philips 55PUS7502 z nowym o 50% bardziej wydajnym procesorem ma się bardzo dobrze w cenie 4299 zł .

Nowy Qled TCLa 55X2 za 4599 zł  na kropkach kwantowych też ma się dobrze.

• 0

#44 LGV8V

LGV8V
  • Entuzjasta

• 549 postów
  • Miejscowość:Siedlce

Napisano 16 listopad 2017 - 09:12

Zamówiłem jednak tego  Sony KD-55XE9005 + soundbar  ht-rt3 za 5700zł w saturnie.

W zasadzie pewnie bym go nie kupił gdyby w cenie nie dorzucali tego soundbara.

Mam tylko najdzieje że ten input lag będzie znośny, jeśli nie to zrobie zwrot, i zamówie Samsunga bądź Panasa.

powiem Ci tak, ja na samym początku wahałem się, bo kupiłem go w lipcu, czyli zaraz jak wyszedł, więc troszke kosztował. Sprzedawca pokazywał mi obok sonego i lg, o philipsie w ogóle nie było mowy :)

LG to był oled full hd, ale w podobnej cenie, ale nie było co porównywać, oled to oled, ale w sonym obraz był po prostu taki bardziej matowy, pudrowy, puszczał mi taki sam materiał jednocześnie na tych 3 tv, różnice były, ale każdemu zależy na czym innym, samsung był bardziej ostry i szczegółowy, sony matowy.

Jak zamontowałem tv w domu, to szczerze nie potrzebny mi lepszy tv :D

wiadomo często lepiej dopłacić, ale w tym przypadku, oczywiście każdy może mieć inne zdanie (każdy ma inne oczekiwania). nie ma po co przepłacać :)

Czasem różniece są tak małe że nie wato przepłacać :)

Ja zobacze tego Saoniaka jak nie podposuję to zwróce, w saturnie mam na to 30 dni.

Jedynie co mnie jeszcze zastanawia w soniaku to podświedlenie local dimming, który pozostawia sporą poświate.

NIe wiem czy będzie to dla mnie akceptowalne.

LG Nano Cell na nowej technologii ma się nie gorzej niż Samsung czy Sony.

Na Oled kasy wystarczy ale Oled FullHd.za 4899 już

Nowy Philips 55PUS7502 z nowym o 50% bardziej wydajnym procesorem ma się bardzo dobrze w cenie 4299 zł .

Nowy Qled TCLa 55X2 za 4599 zł  na kropkach kwantowych też ma się dobrze.

Jak za cene z sondbarem to lepszy soniak.

Poza tym po co podjesz TLC skoro nie można go dostać ma szych siecówkach i ninnych sklepach?

Philips procesor może lepszy a obraz już nie koniecznie a input lag na tym samym poziomie co sony. Aczkolwiek trochę tańszy.

Użytkownik LGV8V edytował ten post 16 listopad 2017 - 09:14

• 0

#45 locoloco

locoloco
  • Gaduła

• 334 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 18:19

Ten Sony to bardzo dobry model. Akurat input Lag jest niski - więc zachowuje wszystkie Twoje potrzeby.

• 0

#46 daryzda

daryzda
  • Maniak

• 2631 postów
  • Miejscowość:Grochów

Napisano 26 grudzień 2017 - 13:16

Konsultant ma rację MU7XXX nie ma matrycy 10 bit tylko 8+FRC:
https://www.displays...n/model/3b6db04

Tylko że MU7XXX na rynek EU to MU8XXX na rynek USA. Źródło HDTV polska.

Użytkownik daryzda edytował ten post 26 grudzień 2017 - 13:18

• 0

Ryzen 7 1700@3,7GHz_1,28V_ Wraith Prism RGB_2x8GB 2666MHz@3066_1.2V_Crucial Ballistix Sport Gaming -ASROCK AB350 Pro4 AM4 ATX_Geforce GTX 1070 Palit dual_Boost_1950MHz_AOC Q3279VWF_Creative Sound Blaster Z -Superlux HD330-Gigaworks g500.

#47 locoloco

locoloco
  • Gaduła

• 334 postów

Napisano 26 grudzień 2017 - 21:31

TCL są dostępne teraz również w sieciach.

I w Klasie do jakości to Najlepszy LCD w Europie ( EISA Best Buy)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych