Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

XFX Radeon R9 380X karta nie wyświetla obrazu.

karta graficzna radeon r9 brak obrazu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 perzu

perzu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 październik 2017 - 19:27

Witam,

mam taki problem, mianowicie ostatnio zepsuł mi się dysk twardy, więc postanowiłem kupić nowy. Dzisiaj przy podłączaniu dysku pomyślałem że przy okazji przeczyszczę "bebechy blaszaka". Zrobiłem to tak jak zawsze, odłączyłem wszystko, przeczyściłem sprężonym powietrzem no i wszystko podłączam z powrotem. Jednak coś poszło nie tak, karta graficzna nie wyświetla obrazu ani na jednym ani na drugim monitorze (wykluczam więc problem ze złączem). Nie jestem jakimś wielkim ekspertem więc nie wiem czy tak można ale stwierdziłem, że podłączę kartę do drugiego złącza PCIe ale nic to nie dało. Tutaj pojawia się moje pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać problem?

Czy w razie czego mogę liczyć na gwarancje?

Reszta mojego blaszanego kolegi:

Zasilacz: Thermale Smart SE 530W

Procesor Intel i5 6400k

Płyta główna: Gigabyte GA-B150M-D3H

Użytkownik perzu edytował ten post 10 październik 2017 - 21:07

• 0

#2 WaltKowalski

WaltKowalski
  • Pasjonat

• 899 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 10 październik 2017 - 20:57

podłączyłeś zasilanie karty? Karta daje jakieś oznaki życia?

• 0

CPU: i7 4790k@4,7GHz - 1.270v, Cooler: Alphacool Eisbaer 420mm, Mobo: Msi Z97 gaming 5,  Ram: 24GB G.skill Tridentx 2400MHz cl10, GPU: Asus R9 FuryX, PSU: Seasonic Xseries 750w, Case: Be quiet! Dark Base PRO 900 , HDD: Seagate Barracuda 1TB+ 2TB, SSD: Kingston Hyperx 120gb + Crucial MX500 M.2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna, radeon, r9, brak obrazu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych