Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fractal Design Core 500, Celsius S36, Prolimatech USV 14

Fractal Design Core 500 Celsius S36 Prolimatech Ultra Sleek Vortex XarduneK Obudowa Chłodzenie Wentylator

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 XarduneK

XarduneK
  • Dupek

• 121 postów

Napisano 06 październik 2017 - 17:59

Do sprzedania mam obudowę Fractal Design Core 500, posiadam fabryczny zestaw (wszystkie śrubki, śledzie, filtry i wentylator). Wentylator nie pracował w obudowie, można przyjąć że jest fabrycznie nowy, tak samo wszystkie śrubki dołączone do zestawu (poza tymi do mobo) - 150zł

bt04H4d.jpg

Fabrycznie nowe chłodzenie Fractal Design Celsius S36, jednak zdecydowałem się dołożyć do Kraken'a X62 więc to sprzedaje. Opakowanie owinięte w folie ponieważ osoba która miała je zakupić, przed wysyłką zrezygnowała - 500zł

cnzb49x.jpg

Dwa wentylatory Prolimatech Ultra Sleek Vortex 14, bardzo fajnie spisujące się wentylatory jednakże już nie potrzebuje wersji slim, tak więc tych się pozbywam - 55zł jeden

mvIdsWu.jpg

Do cen należy doliczyć wysyłkę - 15zł (kurier DPD)

W przypadku zakupu paru rzeczy, możliwość negocjacji ceny ;)

Użytkownik XarduneK edytował ten post 06 październik 2017 - 18:02

• 0

Mój piecyk - klik

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Fractal Design, Core 500, Celsius S36, Prolimatech, Ultra Sleek Vortex, XarduneK, Obudowa, Chłodzenie, Wentylator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych