Skocz do zawartości

Części PC / Audio


Recommended Posts

Witam, pozbywam się stacjonarki a z nim związanego sprzętu audio:

- Asus gtx 660 DCUII OC - 290 zł- gwarancja była do 1 lub 2 października tego roku ( Pudełko, przejściówka dvi-vga i sterowniki w komplecie)

- 8GB Hyperx Blu DDR3 - 170zł - khx1333c9d3b1k2/8g 

- XFX TS 550W - 160 zł -kupiony w styczniu/marcu ubiegłego roku, zarejestrowany na stronie producenta, ale zgubiłem paragon ( wersja 2x 6+2 pin)

- zestaw Athlon II X4 640 + płyta GA-MA74GMT-S2 + Spartan PRO HE924 v2 (+ podstawka intel) - 140 zł / lub ze zwykłym coolerem - 110zł

Xonar DG  (OEM) - 40zł (nie działa tylne złącze do mikrofonu, osobiście używałem przedniego złącza audio, od obudowy)

- Superlux HMC 631 White - 180zł - kupione w marcu tego roku w sklepie muziker.pl - gwarancja bezproblemowa (24 miesiące), do ich napędzenia wystarczy ww xonar, na telefonie są cichsze (mogą działać jako małe głośniki, wystarczy obrócić muszle słuchawek do poziomu ) Nie popękane muszle!

- Ediefier XM6PF - 190zł - kupione w sierpniu tego roku w x-kom, rzadko używane, jest jeszcze folia na pilocie - gwarancja 24 miesiące

  Oraz rzeczy, które ostatni raz były używane/sprawdzane ponad rok temu: (sprzedaje jako uszkodzone, brak możliwości sprawdzenia)

- Sapphire Radeon 9600Pro advantage 128mb - 10zł

- 2 GB DDR3 1333mhz - 15 zł

- chłodzenie od komputera hp, socket lga 775 - 5 zł

- odtwarzacz kasetek -  5zł

 

Zdjęcia:  bhh2B.jpg

 

nie wiem czemu nie mogę wstawić zdjęć ( może robię to źle, ale teraz nie mam już czasu aby to ogarnąć) wrzucam link do imgura ze zdjęciami: https://imgur.com/a/bhh2B

Edytowane przez seikishi
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Odświeżam.

Przez ostatnie 2 tygodnie miałem masę rzeczy do roboty i nie starczało mi czasu, aby ogarnąć temat sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych z góry przepraszam. Za dopłatą (koszt prowizji) mogę wystawić na allegro.


Powód edycji: Karta gtx 660 sprzedana, rezerwacja zestawu procek + płyta + chłodzenie. Dla pewnego kupującego mogę wystawić na allegro, zmiana ceny słuchawek na 170zł i głośników na 175 ( zapomniałem dodać tej wzmianki wcześniej).


Zestaw Procek + mobo + chłodzenie, a także pamięci ram sprzedane

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja, obniżka cen tego co zostało:
- XFX TS 550W - 145 zł 
 Xonar DG  (OEM) - 25zł 
- Superlux HMC 631 White - 150zł 
- Ediefier XM6PF - 160zł 

 

Preferuje odbiór osobisty w Białymstoku lub na terenie powiatu Sokólskiego. Możliwe allegro, ale koszt prowizji pokrywa kupujący.
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...