Skocz do zawartości

Uniwersalny telewizor do salonu 55 cali


Recommended Posts

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ?  Kanapa jest usytuowana na wprost ,więc kąty raczej nie są ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć 
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  z boku
7. Jaki masz obecnie telewizor ?  Aktualnie nie mam żadnego pierwszy zakup do salonu
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?  4k  , android , Youtube ,  
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? na razie HD, może w przyszłości 4 k jak zdecyduje się na konsole  
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? (dekoder  nc +   w przyszłości może konsola lub laptop)
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5 
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez różnicy 
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport ,filmy , gry
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile %  myślę ,że 20 procent to będzie granie  przeglądanie internetu 
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50% na 50%
17. Preferencje co do wielkości? 55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? w mojej starej plazmie denerwuje mnie słaba jakość obrazu  
19. Preferencje co do marki ?  Cena = jakość  fajnie jakbym miał kilka alternatyw wyboru  jeżeli telewizory okażą się jakościowo podobne zadecydują w kolejności najpierw  bajery jakie posiada następnie wygląd 
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? niepotrzebne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3800 

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE

 

Teraz coś od siebie . 

Witam . Szukam telewizora do salonu . Specem w tym nie jestem dlatego wolałem napisać ,wiec szukam uniwersalnego telewizora w najlepszym stosunku cena - jakość . Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego jaki będę miał telewizor ( ze względu ,że wcześniej miałem w domu same budżetówki). Fajnie jakbym otrzymał kilka propozycji ,abym mógł się sam zapoznać z technologiami jakie posiada dany telewizor ,będzie mi wtedy łatwiej . Zgrało się tak ,że tydzień temu znajomy kupił akurat telewizor Philips 55 cali 4k ( z pilotem i klawiaturą)   dał za niego coś właśnie koło 3700 i dla mnie już jest mega widać ogromną  przepaść między tym telewizorem a tymi na którym mi było oglądać dlatego jako tako nie mam jakiś faworytów marki czy coś zależy mi po prostu na najkorzystniejszym wyborze .  Na koniec dodam w przyszłości będę raczej planował dokupić   albo mini wieże albo kino jakieś tutaj też za bardzo nie wiem co do takich telewizorów najlepiej podłączyć ,bo myślę  jak podłącze już coś grającego czasami będę słuchał tam muzyki z radia albo z youtube.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...