Skocz do zawartości

Zotac gtx 1070 AMP extreme


Recommended Posts

Witam,

 

Ktoś się orientuje, jak wyglądała cena tej karty przez koparkami?   https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx1070-amp-extreme-8gb-gddr5-256-bit-dvi-hdmi-3x-dp-box-zt-p10700b-10p-940944/

Przymierzam się do zakupu kompa, zależy mi, żeby wsadzić 1070, ale jednocześnie nie przepłacić, w związku z tym zainteresowała mnie ta promocja

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Nie mam niczego, dopiero będę składał, tutaj tylko chciałem sprawdzić cenę tej karty przed koparką. Chyba zaczekam na premierę Coffe od intela, i dopiero pomyślę nad procesorem, daje sobie jeszcze jakiś miesiąc przed zakupem zestawu, finalnie chce się zmieścić w przedziale 4000-4500, bez systemu, monitor już mam, dell s2216h 60Hz. Raczej 8gb ramu na start, bo pamięci podrożały i podbijają mi finalną cenę, z dołożeniem mogę poczekać.

 

A czego oczekuję, głównie grywam w gry typu bf1, pubg, oczekuję, że na złożonym zestawie pogram "na poziomie" przez najbliższych 4-5 lat, nie musi wszystko śmigać na ultra, bo nie jestem typem gracza, który liczy każdą klatkę na ekranie, niemniej jednak chciałbym na ten moment bardzo dobrych wyników w grach, tak żeby w przyszłości wciąż jakoś to dawało radę :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz dobre cpu lub grasz w wysokich rozdzielczościach to warto dołożyć do gtx 1080.

Ja zmieniłem 1070-tke na 1080tke i w niektórych grach boost dobija do 40%,głównie ze względu na vram który ładnie mi poszedł na 11800MHZ .Bez kitu piszę :P

Coffylake 8600K drogi być nie może.Coś jak obecne I5  + nieco droższe płyty ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...