Skocz do zawartości

Czyszczenie Szafy by DyndaS - wentylatory, obudowy, chłodzenia cpu itp. itd.


Recommended Posts

Witam,

 

Mam na sprzedaż sporo rzeczy:

 

Wentylatory:

1) 6x EK Vardar F4-120ER PWM w kolorze czarnym. Część nowa, a część używana kilka dni. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki.  Cena: 55 zł sztuka

2) 2x Noctua NF-P14s redux-1200 PWM. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 48 zł sztuka

3) 1x Noctua NF-S12B redux-1200 PWM. Używany łącznie można kilka dni. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 35 zł.

4) 3x Phanteks PH-F140SP w kolorze czarnym. Bardzo ciche łożysko o niskich wibracjach. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki, przedłużacz. Cena: 35 zł sztuka

5) 1x Fractal Dynamic X2 GP-12 PWM. Stan - nowy. Cena: 25 zł

6) 1x Fractal Silent Series R2 140mm. Stan dobry. Cena: 10 zł

 

Chłodzenia CPU:

7) Noctua NH-D14 SE2011. Stan dobry/bardzo dobry. Wersja SE2011 posiada wentylatory PWM w przeciwieństwie do innych. Dokupiony zestaw montażowy pod LGA115x. Ciągle na gwarancji. Cena: 200 zł

8) Noctua NH-U12S. Stan idealny. Wszystkie akcesoria. Brak oryginalnego opakowania. Cena: 160 zł

 

Obudowy:

9) Fractal Define Nano S. Stan - nowa. Miałem składać w niej jednostkę do przeglądania neta, lecz w finale poszedłem w dużo mniejszy format. Nie była w niej montowana płyta. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Cena: 190 zł.

10) Fractal Define C. Stan - idealny, praktycznie jak nowa, bez rys itp. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Składałem w niej dwa projekty AC oraz LC. Linki do albumu zdjęć: AC oraz LC Cena: 240 zł

 

Pozostałe:

11) Głośniki Genius HF-1800. Stan dobry/bardzo dobry. Kupiłem je dla kogoś, lecz okazały się zbyt duże. Głośniki, oryginalne opakowanie, przewód. Cena: 140 zł.

12) Mysz SS Kinzu V2 - Stan - nowy. Cena: 65 zł.

13) Podkładka Corsair MM100. Stan - nowy. Rozpakowana, nieużywana. Cena: 29 zł

14) Zasilacz BeQuiet Dark Power Pro P8 900W. Stan - działa. Cewki zalane silikonem, lecz i tak trochę czasem pobrzękują. Oryginalne opakowanie, bardzo dużo okablowania. Chyba z 2 pełne komplety. Cena: 250 zł.

15) Watercool MO-RA3 4x180 LT Black + grill + nóżki + 4x Phobya G-Silent 18 700rpm Red Led. Stan idealny. Nic nie porysowane. Komplet śrubek oraz oryginalne opakowanie. Kupiłem dla siebie, lecz niestety brak czasu na zabawę z LC od dłuższego czasu. Cena: 650 zł.

 

 

 

x0KJfiy.jpg?1

 

sqSmMGf.jpg?1

 

lXxQrwB.jpg?1

 

xEJEbSD.jpg?1

 

Hz2U5DP.jpg?1

 

6bPjJhD.jpg?1

 

2CycQ3f.jpg?1

 

E30xnmT.jpg?1

 

t90RMHA.jpg?1

 

iZs9oqp.jpg?1

 

4lAaX6g.jpg?1

 

pGEThNp.jpg?1

 

E5546fu.jpg?1

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...