Skocz do zawartości

Trudny wybór: Honor 8 Pro czy Honor 9?


Recommended Posts

Cześć

przymierzam się do zakupu jednego z powyższych telefonów. Dysponuję nieprzekraczalnym budżetem 2000 zł im mniej tym lepiej. Zamierzam kupić na alledrogo z gwarancją. Moim obecnym telefonem jest Lumia 640

Zależy mi aby mój nowy telefon:

-miał baterię nie gorszą niż Lumia

-robił dobre zdjęcia w nocy (podobno honory 8 i 9 posiadają świetne tryby nocne)

-był maksymalnie płynny w działaniu

Zakup laptopa/tableta na studia odpada ze względu na posiadanego pcta. Zastanawiam się nad 8 pro ze względu na duży ekran. Czy w połączeniu z rysikiem byłby dobrą alternatywą dla serii note? Poza tym posiada nieśliską obudowę i szybszą pamięć wewnętrzną w przeciwieństwie do dziewiątki która podobno jest jak mydło i jest około 300pln tańsza. Czy zauważę różnice w szybkości pamięci? 300-400pln różnicy w cenie to dla mnie sporo ale jeśli byłoby warto to dopłacę. Co byście doradzili?

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wybrałbym 9, parametry są podobne ale za 9 przemawia więcej rzeczy np. bateria z funkcją szybkiego ładowania (Fast Charging)
co od razu odczujesz podczas codziennego użytkowania. Pozatym trochę lepszy aparat i nieco świeższy model, dłużej bedzie wspierany. Model dostępny np. w Sferis czy xcom.Pozatym sprawdziłbym Huaweia P10 -  równiez ciekawa propozycja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dzięki za zainteresowanie tematem

mate 9 jest dla mnie za duży

5,7 cala przy w miarę smukłych ramkach to dla mnie max wielkość, byłem w media markt i bawiłem się zarówno mate 9 jak i honorem

a jeszcze co powiecie na mi5s plus? bo mogę go dorwać w bardzo dobrej cenie z gwarancją tylko waham się ze względu na andka w wersji 6, nie za stary już skoro już jakiś czas jest 7.0 i 7.1? to będzie mój pierwszy android w życiu, na win mobile nie ma się takich problemów :P

Link to post
Share on other sites

Stosunek cena/jakość wygląda dobrze, w zasadzie największy mankamentem modeli Xiaomi jest aparat. W tych modelach pojawiają się czasem problemy ze stabilnością systemu no i z późniejszym wsparciem. Generalnie znajdziesz modele z bardziej przyjaznym androidem dla użytkownika :) tym bardziej jeżeli będzie to Twój pierwszy telefon z tym systemem. 

Edytowane przez White_Ghost
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wiem ale soft zawsze można zmienić, poza tym podobno w miui 9 beta poprawiono jakość zdjęć.

Powiedz mi proszę tylko jak z tym późniejszym wsparciem? aż takie tragiczne? jestem świadomy że lepiej się orientujesz na androidzie, ale nie znalazłem dla siebie nic oprócz mi5s+ do 1500 co spełniałoby moje wymagania hardwarowe :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...