Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zakup Galaxy S6 Edge Plus, czy oferta jest autentyczna?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 stiffmeister

stiffmeister
  • Dyskutant

• 240 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 23:03

Witam, znalazłem dziś na olx fajną ofertę, po kontakcie ze sprzedającym pani podała mi adres sklepu internetowego, jednak moje przeczucie mi mówi że coś tu śmierdzi. Jest ktoś w stanie ocenić czy ta oferta jest wiarygodna?

http://nomotel.com/i...troller=product

• 0

Procesor: Intel i5-4690K Chłodzenie: SilentiumPC Fortis 3 Płyta główna: MSI Z97-G43 Karta graficzna: MSI Radeon R9 280X RAM: Team Group Vulcan Blue 2x4GB 2400MHz CL11 Zasilacz: Corsair CX600 Monitor: LG 22M45 LED Obudowa: Zalman Z3 Plus SSD: Plextor M6S 128GB Mysz: SS Rival White Podkładka: SS QCK+ Klawiatura: A4Tech X7 G800V Słuchawki: Superlux HD681 Evo White

#2 Crout

Crout
  • -

• 2257 postów
  • Miejscowość:ZG

Napisano 27 wrzesień 2017 - 23:23

Owa firma wygląda jak krzak, polecam sprawdzić NIP i podejść do tej oferty z dystansem. Jeśli już, to odbiór osobisty.

• 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator lokalny działów: Karty graficzne, Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 stiffmeister

stiffmeister
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 240 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 23:44

Też o tym myśle, firma jest z torunia tak samo jak ja, więc jutro zadzwonię i spytam o odbiór osobisty. Sprawdzałem też nip właśnie i wygląda na ok. Cena jest mocno podejrzana i stąd mój dystans do tego typu ofert, więc chciałem się upewnić.

• 0

Procesor: Intel i5-4690K Chłodzenie: SilentiumPC Fortis 3 Płyta główna: MSI Z97-G43 Karta graficzna: MSI Radeon R9 280X RAM: Team Group Vulcan Blue 2x4GB 2400MHz CL11 Zasilacz: Corsair CX600 Monitor: LG 22M45 LED Obudowa: Zalman Z3 Plus SSD: Plextor M6S 128GB Mysz: SS Rival White Podkładka: SS QCK+ Klawiatura: A4Tech X7 G800V Słuchawki: Superlux HD681 Evo White

#4 roman106

roman106
  • Gaduła

• 266 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 01:00

Telefon nowy, a już otwarty? Przecież na opakowaniu jest plomba. Telefon z Play? Czyli sklep to lombard/komis, ale na stronie się nie przyznają...

Analiza adresu z mapki... Rogoźno (nie Toruń)... street view i już wiadomo, że to czteropiętrowy blok mieszkalny, żadnych firm na parterze. Czyli firma krzak z fałszywym adresem.

Sprawdzałeś NIP i się nabrałeś? NIP wystawiony na firmę NOMET SP Z O O, adres www.nomet.pl - branża meblowa. Oszuści podszywają się pod istniejącą firmę.

Sprzedają nawet nowego galaxy S4. Sami go wyprodukowali, bo produkcja od kilku lat zakończona. Ja bym brał :D

Na pierwszej stronie logo PayPal, w regulaminie oczywiście nie ma takiej płatności, bo PayPal zwraca pieniądze wyłudzone przez oszustów.

• 0

#5 Andrzej xxx

Andrzej xxx
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:25

TO JEST OSZUST.

Nie dajcie się naciągnąć. Przestrzegam wszystkich ja niestety dałem się nabić w butelkę. Podaje informacje że jest współwłaścicielem komisu i naciąga ludzi na kasę.

Sprawę zgłosiłem na policję.

Jeśli ktoś ma umiejętności techniczne i wiedzę niech gościa namierza i przesyła informację wszystko będzie przekazane policji.

Podajcie ta informację wszędzie gdzie można, żeby nie naciągną więcej osób.

Tu jest link do sklepu do którego odsyła oszust. NIE KUPUJCIE NIC NA JEGO AUKCJACH NA OLX wystawia s6, s7, kilka iPhon-ów.

http://nomotel.com/index.php

Użytkownik Andrzej xxx edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 21:39

• 0

#6 Pyziop

Pyziop
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 październik 2017 - 22:04

Witam ja równiez zostałem oszukany prosze o kontakt osoby poszkodowane na numer 602749895

TO JEST OSZUST.

Nie dajcie się naciągnąć. Przestrzegam wszystkich ja niestety dałem się nabić w butelkę. Podaje informacje że jest współwłaścicielem komisu i naciąga ludzi na kasę.

Sprawę zgłosiłem na policję.

Jeśli ktoś ma umiejętności techniczne i wiedzę niech gościa namierza i przesyła informację wszystko będzie przekazane policji.

Podajcie ta informację wszędzie gdzie można, żeby nie naciągną więcej osób.

Tu jest link do sklepu do którego odsyła oszust. NIE KUPUJCIE NIC NA JEGO AUKCJACH NA OLX wystawia s6, s7, kilka iPhon-ów.

http://nomotel.com/index.php

Prosze o kontakt

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych