Skocz do zawartości

Zakup Galaxy S6 Edge Plus, czy oferta jest autentyczna?


Recommended Posts

Telefon nowy, a już otwarty? Przecież na opakowaniu jest plomba. Telefon z Play? Czyli sklep to lombard/komis, ale na stronie się nie przyznają...

 

Analiza adresu z mapki... Rogoźno (nie Toruń)... street view i już wiadomo, że to czteropiętrowy blok mieszkalny, żadnych firm na parterze. Czyli firma krzak z fałszywym adresem.

 

Sprawdzałeś NIP i się nabrałeś? NIP wystawiony na firmę NOMET SP Z O O, adres www.nomet.pl - branża meblowa. Oszuści podszywają się pod istniejącą firmę.

 

Sprzedają nawet nowego galaxy S4. Sami go wyprodukowali, bo produkcja od kilku lat zakończona. Ja bym brał :D

Na pierwszej stronie logo PayPal, w regulaminie oczywiście nie ma takiej płatności, bo PayPal zwraca pieniądze wyłudzone przez oszustów.

Link to post
Share on other sites

TO JEST OSZUST.

Nie dajcie się naciągnąć. Przestrzegam wszystkich ja niestety dałem się nabić w butelkę. Podaje informacje że jest współwłaścicielem komisu i naciąga ludzi na kasę.

Sprawę zgłosiłem na policję.

Jeśli ktoś ma umiejętności techniczne i wiedzę niech gościa namierza i przesyła informację wszystko będzie przekazane policji.

Podajcie ta informację wszędzie gdzie można, żeby nie naciągną więcej osób.

Tu jest link do sklepu do którego odsyła oszust. NIE KUPUJCIE NIC NA JEGO AUKCJACH NA OLX wystawia s6, s7, kilka iPhon-ów.

http://nomotel.com/index.php

Edytowane przez Andrzej xxx
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam ja równiez zostałem oszukany prosze o kontakt osoby poszkodowane na numer 602749895


TO JEST OSZUST.

Nie dajcie się naciągnąć. Przestrzegam wszystkich ja niestety dałem się nabić w butelkę. Podaje informacje że jest współwłaścicielem komisu i naciąga ludzi na kasę.

Sprawę zgłosiłem na policję.

Jeśli ktoś ma umiejętności techniczne i wiedzę niech gościa namierza i przesyła informację wszystko będzie przekazane policji.

Podajcie ta informację wszędzie gdzie można, żeby nie naciągną więcej osób.

Tu jest link do sklepu do którego odsyła oszust. NIE KUPUJCIE NIC NA JEGO AUKCJACH NA OLX wystawia s6, s7, kilka iPhon-ów.

http://nomotel.com/index.php

Prosze o kontakt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...