Skocz do zawartości

Zmieniłem karte z R7 260x na 1060 6g I mam problem


Recommended Posts

Pany potrzebuję pomocy, mam problem z włączaniem gier. Co próbuję pograć w Wiedzmina 3 czy Diablo 3... Komputer się restartuje, Wcześniej nie miałem żadnych problemów z uruchamianiem na radeonie gier, sprzęt to
FX6300
Płyta AsRocka
8gb Pamięci ddr3 1600
Gigabite windforce oc 1060 G6

500W zasilacz no name...

Co mi się dzieje z pcetem?!

Edytowane przez Maniek1988
Link to post
Share on other sites

Wróżką nie jestem, ale raczej wina zasilacza który nie domaga pod obciążeniem. W programie OCCT masz test powersupply odpal jak wywali, zasilacz do wymiany. Ale tez mi pomysł podłączanie nowego gtx 1060 do chińskiego zasilacza i do fx6300 który ma duży pobór energii. BOMBA TYKAJĄCA.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pany potrzebuję pomocy, mam problem z włączaniem gier. Co próbuję pograć w Wiedzmina 3 czy Diablo 3... Komputer się restartuje, Wcześniej nie miałem żadnych problemów z uruchamianiem na radeonie gier, sprzęt to

FX6300

Płyta AsRocka

8gb Pamięci ddr3 1600

Gigabite windforce oc 1060 G6

500W zasilacz no name...

Co mi się dzieje z pcetem?!

A może na początek napisz, czy przeinstalowałeś sterowniki z, skoro zmieniłeś radeona na geforce'a

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc! napisze czy sprawa rozwiązana po 10tym :)


A może na początek napisz, czy przeinstalowałeś sterowniki z, skoro zmieniłeś radeona na geforce'a

panie to jest podstawa, pierw odinstalowałem stery od radeona potem dopiero instalowałem pod gf-a stery


Intel i jego praktyki mnie nie przekonują. Głosuję portfelem. I w to co obecnie gram r5 sobie spokojnie poradzi ^^

Link to post
Share on other sites

Bo nie masz porównania co widać choćby po tym fxie ;)

Mam 60Hz monitor więc nie jest mi super-duper Intel potrzebny by mieć miliony fps, bo i tak ich nie zobacze a do 60fps spokojnie mi starczy AMD, Intelowi nie będę napychał kieszeni za podstawki nowe co rok, a tak jak bd chciał za 3 lata wymienić sam procesor to dalej płyta pod b350 będzie go obsługiwała.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trafna uwaga jeżeli chodzi o temperatury. Być może po wymianie karty na sporo mocniejszą CPU dostał więcej roboty i zaczął się gotować. Sprawdź temperatury CPU pod obciążeniem np w OCCT - możliwe, że chłodzenie wymaga czyszczenia czy wymiany pasty i wymiana zasilacza choć byłaby wskazana nie będzie konieczna.

 

W teorii zestaw powinien brać pod obciążeniem około 300W, może w porywach trochę więcej - ale zasilacz musiał by być naprawdę skrajną padliną żeby legitymując się 500W nie ogarnąć takiego zestawu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...