Skocz do zawartości

Recommended Posts

W prawym dolnym rogu na pasku zadań masz głośnik, klikasz na niego prawym przyciskiem i dajesz urządzenia do nagrywania, tam powinieneś mieć wszystkie mikrofony, zobacz czy koło mikrofonu z twoich słuchawek jest taki zielony "ptaszek".

 

Wejdź też w CS:GO ustawienia audio i tam powinieneś mieć coś w stylu "włącz głos w tej grze" daj na tak i tam pojawi Ci się panel do ustawiania.

Link to post
Share on other sites

W prawym dolnym rogu na pasku zadań masz głośnik, klikasz na niego prawym przyciskiem i dajesz urządzenia do nagrywania, tam powinieneś mieć wszystkie mikrofony, zobacz czy koło mikrofonu z twoich słuchawek jest taki zielony "ptaszek".

 

Wejdź też w CS:GO ustawienia audio i tam powinieneś mieć coś w stylu "włącz głos w tej grze" daj na tak i tam pojawi Ci się panel do ustawiania.

wszystko jest jak należy tylko tak jak wspomniałem wykonując test mikrofonu na steamie nic nie słychać jedynie czasem szum

Link to post
Share on other sites

To działa a na steam nie? Podejrzewam, że kolega nie miał wybranego mikrofonu na steam. To jest chyba najmniej awaryjna popularna aplikacja w przypadku mikrofonu.

Do autora - zrób screena ustawień i podeślij.

https://imgur.com/yeqCDC8  Chodziło o ustawienia mikrofonu na Steamie?

Edytowane przez dawid45011
Link to post
Share on other sites

Hmm, jak miałem creativy na usb z mikrofonem to też coś takiego miałem. O ile dobrze pamiętam ja po prostu ustawiłem w menedżerze dźwięku słuchawki i mikrofon jako domyślne i komunikacyjne. A potem albo ustawiłem mikrofon na steam + reset, albo zrobiłem automatyczna detekcję.

Generalnie to nie jest wina sprzętu skoro działa Ci wszędzie tylko nie na steam, tylko samego steam'a.

Sprawdź też czy może działa mikrofon w opcji naciśnij i mów.

Masz kilka przycisków i możliwość restartowania steam. Pokombinuj sam, bo jest na prawdę małe pole manewru. Sprawdź to co napisałem, powinno działać.

 

@PS Czy masz kartę graficzną od geforce'a? Wiem, że ich sterowniki dźwięku i geforce experience lubi gryźć się ze sprzętem ;)

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Hmm, jak miałem creativy na usb z mikrofonem to też coś takiego miałem. O ile dobrze pamiętam ja po prostu ustawiłem w menedżerze dźwięku słuchawki i mikrofon jako domyślne i komunikacyjne. A potem albo ustawiłem mikrofon na steam + reset, albo zrobiłem automatyczna detekcję.

Generalnie to nie jest wina sprzętu skoro działa Ci wszędzie tylko nie na steam, tylko samego steam'a.

Sprawdź też czy może działa mikrofon w opcji naciśnij i mów.

Masz kilka przycisków i możliwość restartowania steam. Pokombinuj sam, bo jest na prawdę małe pole manewru. Sprawdź to co napisałem, powinno działać.

 

@PS Czy masz kartę graficzną od geforce'a? Wiem, że ich sterowniki dźwięku i geforce experience lubi gryźć się ze sprzętem ;)

na naciśnij i mów również nie działa a karta to gtx 970

Link to post
Share on other sites

Odinstaluj wszystkie sterowniki od nvidii i zainstaluj sterownik na czysto, czyli same stery bez jakichkolwiek dodatków. Żadnych NVIDIA experience czy sterowników audio. Ten szrot się gryzie że sterami od dźwięku. Jest duża szansa, że to jest przyczyną

sprawdziłem mikrofon trust starzz i działa on na steamie normalnie czyli nie działa tylko mikrofon ze słuchawek, ale nwm cały czas dlaczego tylko na steamie, jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Słuchawki na jack czy usb?

Jeśli jack to 3 czy 4 polowy? (masz 1 czy 2 jacki w tych słuchawkach). 

Jeśli będzie to jeden jack, może steam ma problem z rozpoznaniem mikrofonu.

Zrobiłeś to co napisałem w poprzednim poście? To jest chwila moment, a może to akurat to.

mikrofon zaczął działać po kilku odpięciach i ponownych podłączeniach do karty dźwiękowej, więc nie mam bladego pojęcia co było nie tak, ale tak czy inaczej dzięki wszystkim za próbę pomocy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...