Skocz do zawartości

Nowy zestaw dla niewymagającego gracza.


Recommended Posts

Witam.Przymierzam się do skompletowania nowego zestawu który który po czasie się zestarzeje i odziedziczy go mój syn.Nie zalezy mi na Ledach i innych bajerach.

  • Własna propozycja zestawu:coś na Intelu Pentium 4620,MSI Z270  pro,pamięć ram 2666 Z XMP.
  • Zastosowanie komputera: gry
  • Maksymalna kwota: 1500 - 1800 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer?: Grudzień-Luty
  • Których części potrzebuję: płyta główna,pamięć ram,procesor
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: full ha
  • Specjalne wymagania: wysokie ustawienia w grze World of Tanks,Armored Warfare,Wiedzmin
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele):zasilacz Corsair Rm750-ale zamierzam zmienić na mniejszy jakaś 550,a 750 sprzedać,monitor IIyama,mysz,klawiatura,1 x ssd PCZ VERTEX 4 128 g,1 x ssd Crucial MX200 złącze M2.obudowa ,karka dzwiekowa Creative sound blaster Z oraz karta sieciowa WIFi tp-link,karta graficzana Gigabyte GTX 1060 Ti 3.
  •  
Edytowane przez Axolan
Link to post
Share on other sites

 

Jak nie robisz OC to kupujesz i7 7700 za 1269zł z moreli i do tego płyta MSI B250M PRO VDH za 274zł z moreli wraz z RAMEM https://www.morele.net/pamiec-goodram-irdm-ddr4-2x4gb-2400mhz-cl15-ir-r2400d464l15s-8gdc-1225721/ za 322,52zł

 

Cena:1865,52zł

 

 

A te pamięci RAm posiadaja profil XMP?

 

Za mało złaaz ma płyta,mam do podpiecia WIFI oraz karte dzwiekową

Edytowane przez Axolan
Link to post
Share on other sites

To dołóż do B250 PC MATE.

 

Jak nie podkręcasz to po co płyta na Z270?

Z270 ma więcej złacz pciex1,a podkręcać nie mam zamiaru po perypetiach z obecnym i5 4690k.

Mam pytanko 16 giga ramu to obecnie standard w modernizacji PC?

Edytowane przez Axolan
Link to post
Share on other sites

Standard to 8gb ram. Bardzo rzadko jakaś gra wykorzystuje >8gb, szczególnie jeżeli gra w nią "niewymagający gracz".

Pytam się bo nie jestem na czasie.Obecnie mam 8 giga ddr3 ,a jak kiedyś składałem kompa to brałem 8 giga i wydawało mi sie ze to mało do systemy 64 bit.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...