Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posłuchaj i wybierz (poważne sklepy mzyczne dają taką możliwość). Dodaj do tego 

https://www.ceneo.pl/16148459#mh=x1f64uYR61008superluxY-dLu1FNdkzdXNTvQjS6ryEkyhOQpTqyYqy8skoRAUJvUO9bZgRSSYaydvS2ZtyJann21im44A3QU8Sudl-_oGhigwy7MqVoD4Kva__D_2XMb-0NBhTRITNFKpzzsnWvv73Tp9TJ9rU7e4rBV6cRub-5ReokPfmxBpgeM8f6-lSv5d-VpeMi9pKB9LCHHNGK0

Superluxy hd681 i 681b brzmią trochę inaczej. Trzecia wersja (F) moim zdaniem jest dla specyficznego użytkownika.

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

@Leminairre Iski mają taką samą budowę, więc też bez problemu można je zmodzić. Czy grają czyściej? Polemizowałbym. Iski ogólnie rzecz biorąc są dużo lepszymi słuchawkami do gier. Lepsza scena, przestrzeń bardziej zbliżona do naturalnej, brak sybilantów no i jako plusik nie wpływający na rozgrywkę za poprawioną budowę paska - nie pęka jak w superluxach. 

Link to post
Share on other sites

Zgadza się, basik mają :) Ale wciąż jest go mniej niż w gamingowym sprzęcie i nie przeszkadza on specjalnie w graniu i nasłuchiwaniu przeciwników.

 

FeX, fakt, osób, które lubią bass jest mnóstwo i to nawet bardziej wszechobecny niż jest w iskach.

Te słuchawki to taki fenomen dla mnie. Za tak małą kasę, tak fajne słuchawki.

Link to post
Share on other sites

Problem z gaming'owymi jak każdy z nas wie, jest taki, że...

Basu jest dużo, nawet bardzo ale jest tak kiepskiej jakości, że ten w ISK jest o wiele przyjemniejszy, nawet dla "basshead'ów".

Sam użytkuję te ISK'i i zdecydowanie lepsze są od HD681, które odkopałem z szafy, a raczej ich szczątki.

Poza tym, tak jak pisałeś Neckol - mody.

Niestety, u mnie przypadkowo wyrwałem kabel, i od tamtej pory są same problemy.

Recabling by się przydał, tylko pytanie czy warto, i jaki kabelek ; f

Edytowane przez Leminairre
Link to post
Share on other sites

Ja na okablowaniu się nie znam, ale sprawdź sobie czy zmieści Ci się gniazdo jack w muszli. Gniazdo to koniec problemów z łamiącymi się kablami ;P

Podejrzewam, że każdy lepszy kabelek będzie ok. Przeszukaj tematy, ktoś się chyba pytał o kable, może nawet ja :D

Link to post
Share on other sites

Niestety.

 

@Edit

Mam gdzieś kabel od HD681, ale cóż, on też nie jest wysoki lotów.

Miałem wrażenie, że gorzej grały, pewnie jest to mylne pojęcie.

Podpiąłem je tylko pod nędzną MP4, więc dużo nie mogłem wykrzesać.

Struktura kabli jest inna, ten od Superlux'ów ma zdecydowanie grubsze żyły.

Edytowane przez Leminairre
Link to post
Share on other sites

Gniazdo mógłbym wsadzić, miejsce jest.

To byłby najlepszy wybór.

Dodatkowo jakoś dzisiaj dopiero konkretniej zabrałem się za pady.

Nie są w dobrej kondycji, dużo pęknięć ale...

Głównym problemem było to, że "osiadły".

Podłożyłem póki co obręcz zrobioną z tektury i szczerze powiedziawszy, dostały niezłego kopa  :rotfl:

Odmuliło je, wzmocniło ich charakter. Bas klarowniejszy, dosłownie czuć schodzenie.

Przestrzeń tak samo, wokal.

Myślę, że podobna sytuacja miałaby miejsce z padami HM5, jednakże to koszt słuchawek.

Chyba, że mówimy o różnych aliexpress'ach, wtedy powiedziałbym, że warto. O ile jakość tych prawie padów od HM5 jest dobra.

Edytowane przez Leminairre
Link to post
Share on other sites

Nie patrz na pady w ten sposób. Pady Ci zostaną do następnych słuchawek.

Ja bym raczej kierował się ku welurom do isków. Dał im trochę powietrza :) Welury są tańsze niż owcza skórka ;P

Wujaszek ma jakieś słuchawki za 50 zł z padami od beyerdynamiców :D czyli 2x wartość słuchawek :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...