Skocz do zawartości

Ogromny problem z Battleground Unknows / laptopem?


Recommended Posts

Witam. Zakupiłem laptopa ASUS ROG 753VE.. wszystkie gry śmigały bez problemu typu gta 5 - spokojnie na wysokich.. Później zacząłem grać w lola, także żadnym wymagającym gierkom laptop nie był poddawany. Nadszedł moment, że kolega kupił mi Battlegrounda. 
Na początku w ogóle był dramat, gra się zacinała w momencie wczytywania, widziałem ekran ładowania, lecz słyszałem jak biegam, strzelam itp. Wziąłem się za czyszczenie kompa, ccleanery, antywirusy, skany, defragmentacja.. wszystko. Nie dało to nic, a więc zrobiłem recovery.. do stanu fabrycznego. Pierwszy mecz, gra się zaczęła, działała fajnie płynnie, nagle zwiecha komp się wyłączył. 
Teraz co odpalam, gra się włącza , fakt  , lecz lagi, spadki fpsów są STRASZNE, wczytywanie tekstur wszystkiego odbywa się jakbym posiadał dwurdzeniowy procesor a tu siedzi i7.... Nie wspominając, że dźwięk się zacina , jakby sam działał na 10 fpsach. Męcze się już 3ci dzień, jestem zfrustrowany na maxa, najchętniej bym tego laptopa o ściane rzucił niestety mnie na to nie stać :(

 

ps. mój kolega posiada tańszą wersję owego ROG'a i mu działa wszystko płynnie i bez problemów! 

 

 CPU 2.8-GHz Intel Core i7-7700HQ 
 Operating System Windows 10
 RAM 8GB
 Display Size 17.3 Highest Available Resolution 1920 x 1080 / Native Resolution 1920x1080 
 Optical Drive BD-ROM/DVD Optical Drive Speed 8X 
 Graphics Card Nvidia GeForce GTX 1050 Ti (4GB) Video Memory 4GB
 Hard Drive Size 1 TB Hard Drive Speed 5,400rpm
Edytowane przez xMayhem3
Link to post
Share on other sites

Temperatury po 50c na GPU i CPU. 

Zmiana ustawień zasilania nic nie dała. 

 

Ustawienia tam są wręcz niskie.. (w grze, prawie wszystko na niskie - kilka średnich) 

Ten sam problem.. Ba w ogóle komputer mi się wyłączył po 5 minutach grania. Już 3ci raz, nowy laptop. TRA - GE - DIA . 

Edytowane przez xMayhem3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...