Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję nowej myszki do gier oraz pracy. Niedługo kupuję cs go, więc warto by było się w coś zaopatrzyć. Niestety moja A4Tech Bloody A90 przestała działać, więc poszukuję podobnej myszki do niej. 
Jeszcze zobaczę na innym komputerze, może to jest wina mojego laptopa.. gdy podłączam myszkę wyświetla się błąd "Skok napięcia na porcie koncentratora", gdy podłączę inną to działa. Nie wiem o co chodzi, raczej coś z myszką nie tak. Ale dobra, przejdę do wzoru :)

§  Budżet: 150 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Jakiejś biedronkowej, ponieważ moja stara się zepsuła. (A4Tech A90)

§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Na A4Tech'u A90 jechałem przeważnie na 500, 600.

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS GO, Gothic :D

§  Ile przycisków używasz w myszce: Podstawowe, reszta zbędna

§  Chwyt: Finger grip / Claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:14 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ moja stara już pada

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Najlepiej żeby była wygodna, żeby dłoń dobrze na niej leżała. Materiał najlepiej jakiś gumowany, miły w dotyku.

Dziękuję za udzielanie się w temacie! :)

Link to post
Share on other sites

DM raczej nie będzie najlepszą opcją pod finger'a/claw'a.

Jaka długość całej dłoni?

Oprócz DM'a, warto zainteresować się CM MasterMouse'em S i G203.

Jednak finger odpada, gdyż pomyliłem trochę te gripy.

Najczęściej gram claw gripem oraz trochę palmem. Ale zdecydowanie bardziej przeważa claw.

Długość dłoni to 19 cm.

Edytowane przez Zawik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...