Skocz do zawartości

Słuchawki i karta dźwiękowa do 800zł


Recommended Posts

Witam,

Poszukuje słuchawek i karty dźwiękowej do 800zł łacznie. O wymaganiach ciężko mi coś powiedzieć bo jedyne słuchawki jakie dotychczas posiadałem to esperanzy i kraken 7.1 usb. Słuchawki będą głównie używane do gier fps (więc dobrze żeby miały mikrofon), a jeśli chodzi o muzyke to rap i epic music.

Edytowane przez larry15
Link to post
Share on other sites

A co da przejrzenie forum?

 

A uważasz, że nikt wcześniej przed Tobą nie stał przed podobnym wyborem? To nie jest chat tylko forum, wiele tematów zostało już wielokrotnie poruszanych więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to przeglądasz wcześniejsze wątki. Gdybyś to zrobił to już byś wiedział wszystko o AIM SC808 i dlaczego Ci ją kombajn polecił. Ty jednak wolisz zadawać kolejne pytania na które nikomu się już nie chce odpowiadać bo padły wiele razy.

Link to post
Share on other sites

Czy ja się pytałem czemu akurat ta karta?Nie,zadałem tylko pytanie, czy do k550 będę potrzebował karty za 400 zł, a ty się napinasz jak dziecko w piaskownicy. Chyba po to jest forum, że jak się czegoś nie wie to żeby się zapytać.

K550 z sc808 będą dobrym wyborem za tą cene, czy k240 będzie wystarczające jeśli zależy mi głownie na dobrym pozycjonowaniu?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakie pytanie zadałem, które się powtórzyło na forum? Nie znalazłem żadnego tematu, gdzie ktoś szuka karty i słuchawek do 800zł. Cooger doczepił się o sc808, że gdybym czytał forum to wiedziałbym czemu kombajn mi ją polecił, a czy ja się go później o to pytałem czemu akurat ta?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

AKG K550 są wzorowo wykonanymi słuchawkami. Śmiem twierdzić ze najlepiej wykonanymi jakie miałem w rękach do tej pory, ale od strony dźwięku... cóż nie urzekły mnie. Grały dobrze, poprawnie ale bez tego czegoś co powoduje uśmiech na twarzy gdy słuchamy dobrej muzyki. Dlatego je sprzedałem po kilku tygodniach. No i dobranie do nich padów welurowych (gdy ktoś jak ja nie toleruje skórkowych) graniczy z cudem. Coś jak VW Golf gdy szukasz czegoś co wzbudzi emocje. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie w K240 vs K550 to słuchawki otwarte/pól-otwarte ze względu na swoja budowę lepiej sobie radzą z pozycjonowaniem i sceną od zamkniętych. Akurat do K550 nie potrzebujesz AIM SC808 ale ta karta ma wręcz nieprzyzwoicie dobry stosunek możliwości do (niewygórowanej na tle konkurencji o podobnych parametrach) ceny. Sprzęt o porównywalnych parametrach od bardziej znanych producentów kosztuje 1000+ zł

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...