Skocz do zawartości

Słuchawki do muzyki nauszne,basowe do 250zł.


Recommended Posts

Witam.

 

Sprawa prosta.

 

Potrzebuje słuchawek do około 250zł basowe,ale z dobrym basem,nie sama łupanina.

Fajnie też,żeby słuchawki miały dużą tzw ,,scene'' oraz żeby były wygodne.

 

Źródło to będzie na początek zintegrowana karta dzwiękowa z płyty Msi B75A-G43 ,możliwe,że później kupie jakąś kartę dźwiękowa.

Słuchawki do użytku tylko z komputerem.

 

Przeznaczenie to tylko muzyka,nie zależy mi na grach.

Muzyka jakiej słucham to głównie basowe,klubowe tzw. "pompy :P" oraz troche rapu.

 

Myślałem nad siberia v2,podobno są bardzo wygodne i mają dużo basu.Co myślicie?

Lub siberia v3,ale o nich nie znam opinii.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Czym zasilisz słuchawki?

Jest napisane w poście.

 

Zacznij od przeczytania/przejrzenia tego:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2017r/

A o Szajsbiri zapomnij.

Czytałem już to.
I mam się ograniczyć do tych 4 -5 słuchawek,z czego po opisie widzę,ze tylko jedna para spełnia moje oczekiwania? 
 
Zainteresowały mnie te superluxy hd 669,wcześniej miałem hd 681 evo.Bas był okej,ale szału jak dla mnie nie było.
Te hd 699 będą lepsze?
Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Yamakasi512 Czytałeś dlaczego nie warto sięgać  po produkty gamingowe i dalej pytasz o szajsbirie? jak mawiał Jan Pietrzak ręce i spodnie opadają...

A wracając do tematu jeśli zainwestujesz w lepsze źródło to możesz też kupić Superlux HD-330 + lepsze pady np welury Beyerdynamic lub HM5 i będziesz mieć superkomfortowe słuchawki z bardzo dobrym basem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie przyszły do mnie ISK MDH9000 i jestem strasznie rozczarowany.

Bas jest akceptowalny ale "du*y nie urywa",za to urywa irytująca ostra góra i wrażenie jest jakbym słuchał na tanich słuchawkach.

 

Według mnie moje stare superlux hd681 evo był o wiele lepsze.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

"Bas jest akceptowalny ale "du*y nie urywa",za to urywa irytująca ostra góra i wrażenie jest jakbym słuchał na tanich słuchawkach."

?

Czuję się jakbyś opisywał inne słuchawki.

Miałem Superlux'y i śmiało mogę powiedzieć, że takie HP-580 grały bardziej basowo, lepiej po prostu.

Podepnij je pod coś innego, bo aż nie chce mi się wierzyć.

Link to post
Share on other sites

"Bas jest akceptowalny ale "du*y nie urywa",za to urywa irytująca ostra góra i wrażenie jest jakbym słuchał na tanich słuchawkach."

?

Czuję się jakbyś opisywał inne słuchawki.

Miałem Superlux'y i śmiało mogę powiedzieć, że takie HP-580 grały bardziej basowo, lepiej po prostu.

Podepnij je pod coś innego, bo aż nie chce mi się wierzyć.

Od evo? Evo są ciemne i gorące jak letnia lipcowa noc podczas zaćmienia księżyca i zwrotnikowych frontów... Iski hp-580 są znacznie jaśniejsze choć mają mocny bas (dynamiczny). ISK MDH9000 to zupełnie co innego - one bardziej charakterystyką odpowiadają evo choć w lepszym stylu więc tu masz pewnie rację ze źródłem choć to dziwne bo nie jest trudno je napędzić

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze,że właśnie na pierwszym miejscu zależy mi na mocnym uderzeniu,ale też nie takim pustym łupaniem.

Dla mnie właśnie te superluxy evo charakteryzowało mocniejsze uderzenie ale być może mniej wartościowy bas pod względem tej jak to nazwałeś ,, rozciągłości tonalnej tego basu wraz z jego gruba fakturowoscią. 

 

I teraz pytanie czy z tym słuchawek można taki efekt wyciągnąć poprzez np lepszą kartę graficzną czy oddać słuchawki i celować w coś innego.Mam dylemat,ponieważ słuchawki są bardzo wygodne i ogromny plus,że mają wpinany kabel.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

681 a więc pewnie i większość tej rodzinki zyskuje wraz ze starzeniem z racji zapewne usztywnienia się membrany.sluchawki zyskują trochę dołu i tracą góry i zyskują ogulnej ogłady. Jednak to trwa. Słuchawki napewno zyskują wraz z lepszym źródłem lecz nie jest to wzrost tak wielki że aż pozwalający na kolana. Np. Ich Klon hp580 był dla mnie osobiście już zbyt basowy.

Ciężko jest cis jednoznacznie doradzić najlepiej jak byś sam posłuchał.

Dlanie bardzo dobrze basowo grały HD 330 wraz z skurkowymi pasami od hm5. Bardzo dobry stosunek cena jakość.

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak. Moje pierwsze "słuchawki" to były 681 evo. Byłem zachwycony bassem. Mocne kopnięcie, wszędzie go pełno, taki mini subwooferek przy ciepłym źródle. ALE.. no właśnie - ale, gdy założyłem na czachę k240 to mój bassopogląd odwrócił się do góry nogami. Stwierdziłem, że nadmiar bassu nie jest tak efektowny jak bardzo nisko schodzący, fajnie skontrolowany bass, który otula nasze uszy. 

Moim zdaniem warto posłuchać gdzieś kilka modeli słuchawek i sprawdzić jakie brzmienie lubisz najbardziej, bo tak jak koledzy wyżej napisali. Ciężko jest konkretnie doradzić, bo każdy z nas ma inny słuch i inne upodobania. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...