Skocz do zawartości

Skórzane pady do słuchawek Superlux 669.


Recommended Posts

Cześć,

 

Orientuje się ktoś z was może gdzie w miarę tanio można dostać nowe pady do słuchawek Superlux 669?

Stare pady zostały troszkę dotknięte przez czas i chciałbym wymienić je na nowe.

W grę wchodzą również pady innego producenta które dałoby się umocować na słuchawce, może coś lepszej jakości?  (w rozsądnej cenie) 

Średnica słuchawki wynosi ok 117 mm.

Dzięki za odpowiedzi,

Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Na dźwięk wpłynąć może rodzaj padów - zmiana ze skóropodobnych na welurowe zmieni barwę dźwięku przesuwając ją w stronę tonów wysokich (ale też bez przesady raczej o kilka w skrajnych przypadkach kilkanaście procent). Zmiana jednych skórkowych na inne nic lub prawie nic nie zmieni chyba że jedne były cienkie a drugie będą bardzo grube (jak HM5) wtedy poprawi się trochę przestrzeń. Odnośnie jakości nie miałem skórkowych Beyerdynamic , ale miałem welurowe i stały na bardzo wysokim poziomie, śmiem twierdzić że to jedne z lepszych welurów na świecie. Nie przypuszczam żeby skórkowe miały być niższej jakości. Co firma to firma. Pady od HM5 miałem są grube ale bardzo miękkie i były to jedyne pady skórkowe jakie byłem w stanie tolerować choć nawet w nich lekko pociła mi się skóra. Odnośnie twojej definicji rozsądnej ceny to cóż nie obraź się ale uważam że w tym przedziale cenowym to bzdura na resorach. W zasadzie pady wszystkich budżetowych słuchawek to syf i dokupując pady od o wiele droższego modelu można sobie naprawdę zapewnić nieporównywalny w stosunku do oryginału poziom wygody użytkowania a nawet najlepsze słuchawki nie są warte złamanego grosza jeśli są niewygodne. Jak chcesz zobaczyć jak będą się prezentować HD669 obejzyj sobie to:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...