Skocz do zawartości

Telewizor za ok 1500 zł 40 cali


Recommended Posts

Witam witam, kolega kazał się ładnie przywitać ponieważ to mój 1 post tutaj więcccc się witam :D

Przechodząc do sprawy, poszukuję telewizora jak w temacie ok 40 cali za ok 1500 zł piszę to "ok" ponieważ 40 cali to dolna granica może być więcej jeżeli będzie coś w tej kwocie, również kwota jest dolną granicą, max to tak 1800 zł ( więc nie ma tu niestety dużego pola do popisu ). Piszę do was ponieważ średnio się na tym znam a może w komentarzach uświadomicie mi coś co jest ważne, szukałem coś na własną rękę ale potrzebuje fachowców  :D

 

Umiejscowienie:
Telewizor będzie w pokoju 3x4 m, może stać na półce RTV ok 60 cm od podłogi lub wisieć ( zależy co doradzicie po przeczytaniu dalszego monologu) odległość widza od tv to ok 3m, po lewej stronie jest wyjście na balkon ( drzwi i okno) po prawej wejście do pokoju, pokój na poddaszu (nwm czy wszystkie rzeczy maja znaczenie ale może coś ma ) 

Zastosowanie:
Głównie telewizor będzie używany do oglądania filmów i seriali, podłączona bd tv naziemna raczej ( przynajmniej na początku) i komputer bo filmy seriale itd bd leciały z kompa, jednak w związku z tym ze bd podłączony do komputera będę chciał tez na nim zagrać w gry które specjalnego skupienia nie wymagają bo wiadomo ze bd to na leżąco bądź w innej abstrakcyjnej pozycji, w przyszłości planuje dokupić ps4 bądz ps5 jak wyjdzie xd jednak procentowe zastosowanie rozkłada sie 70% do 30% na korzyść filmów i seriali xd 

W skrócie TV raczej nastawiony na filmy i seriale nocne seanse ( jednak nie zapominajmy o bliskiej obecności okna z lewej strony które bd przeszkadzać ale z tym już nic nie zrobię ew rolety w dzień itd ) jednak chodzi tez żeby gry nie wyglądały na nim jak karykatura tego co widać na monitorze komputera xd 

 

Liczę na to że pomożecie wybrać coś w tej kwocie ( nie dużej jak widać niestety)  co nie będzie kuło w oczy podczas oglądania i nie zepsuje się po 2 miesiącach, mało tutaj preferencji sprzętowych podałem takich jak rozdzielczość która mnie interesuje matryce itd bo się do końca nie znam i nie chcę wam mieszać czytałem co nieco ale czekam na wasze propozycje. Z góry dzięki. Poniżej dam fotę z pokoju 

 

http://iv.pl/images/53411002734983454574.jpg

 

Link to post
Share on other sites

To wielkość ma nadrzędne znaczenie.

Wielkość 40" do salonu kina to słaby pomysł.

W klasie cenowej z dobrych masz:

- Philips 43PUS6101 z 1950 zł

- TCL 43P60 za 1850 zł

 

Ale powinieneś brać minimum 49"

- TCL 49P60 za 2250 zł

- Philips 49 PUS6101 za 2050 zł

Do TCLa masz pilot do obsługi głosowej gratis ( kosztuje 249 zł)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam! Jako kolejny nowicjusz, chciałbym się podłączyć do tematu telewizora w granicach 40" oraz w podobnej kwocie. Pomieszczenie mam podobne co autor posta z tą róznicą, że telewizor będzie w sypialni. 

Parametry, które by mnie interesowały to:

-kwota max 1500 zł

-granice 40-45"

-Smart TV

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz poszaleć naprawdę i zakup na lata , nawet na raty 0% - to bierz model z 43" z Androidem.

Ta masz Kodi i tysiące, tysiące filmów. Masz MxPlayer co odtwarza Ci wszystkie zewnetrznie podane pliki, super czerń , bo wysoki kontrast, Niski Input Lag bo 15 - 20 Ms.

TCL 43P60 za 1850 zł

Aluminium szczotkowane - obudowa

Android z zapasem pamięci.

Pilot do obsługi głosowej - więc już nie piszesz i nie męczysz się kilkaniem, ale gadasz i działa 100 na 100.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat. Wymagania bardzo podobne jak autor tematu z tym, że interesuje mnie tyko TV z matrycą VA. Znalazł bym coś wartego uwagi do 1800 zł? Ewentualnie ile powinienem dołożyć, żeby tv wychodził najlepiej co do ceny i jakości? +40", myślę, że 4K nie jest mi potrzebne, materiałów jak na lekarstwo, upscaling i tv daleko stoi.

Edytowane przez Wezayer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...