Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przyłączam się do pytania, ponieważ również jestem zaciekawiony G6+. Natknąłem się ostatnio na sklep BLUDIODE, który oferuje LG G6+ za 2500 zł. Nie wiem jednak czy nie lepiej dołożyć kilka stówek i wybrać S8. Czy ulepszony model LG z serii G6 można bezproblemowo eksploatować w Polsce? Czekamy na odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

W tej chwili nie mam żadnych zabawek xD, ale planowałem/planuję kupić everesty 300. Oczywiście poza dzwiękiem równie ważna jest dla mnie specyfikacja (musi być topowa) ; wykonanie tel.; ekran. Jedynie dla mnie aparat może odstawać od "topowej" reszty.

 

PS: ale nawet gdybym kupił V30 to te pchełki które występują w zestawie spokojnie by mi wystarczyły na jakiś czas.

Edytowane przez hansio
Link to post
Share on other sites

Poza oczywistym przeznaczeniem każdego telefonu to :

- gry (ważne)

- słuchanie muzyki 

- internet

- wszystko co można jeszcze robić na tel. poza wykonywaniem zdjęć.

 

Mam jeszcze szybkie pytanie - czy na zwykłym LG G6 wraz z JBL everest 300 dzwięk będzie zadowalający mimo braku przetwornika DAC czy lepiej pomyśleć o SGS7edge / S8 ??

Link to post
Share on other sites

Będziesz telefon wykładał do Gogli VR? Wniosekując po twoich zabawkach to nie jesteś żadnym audiofilem i telefon z dedykowanym przetwornikiem DAC do muzyki będzie Ci niepotrzebny, wręcz zbędny. Dźwięk we współczesnych flagowcach w pełni Cię zadowoli, także możesz już przestać zaprzątać sobie tym głowę.

Link to post
Share on other sites

To fakt - audiofilem nie jestem, natomiast chciałbym żeby dzwięk był jak najlepszy, ale jeżeli mówisz, że DAC jest zbędny to jestem spokojny. Gogli nie mam zamiaru w ogóle uzywać.

 

A jeśli chodzi o telefony : który polecasz S7edge/S8/G6 ?

Edytowane przez hansio
Link to post
Share on other sites
To fakt - audiofilem nie jestem, natomiast chciałbym żeby dzwięk był jak najlepszy, ale jeżeli mówisz, że DAC jest zbędny to jestem spokojny
To nie jest tak, że telefon bez DACa źle gra, bo też potrafi dobrze zagrać, będziesz zadowolony. W takim razie polecam Ci S8+, Note8 (rysik to fajna sprawa), Mi Mix (większy ekran robi duże znaczenie).

 

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Trochę obawiam się kupować tej S8. Wiele złego słyszałem o tym modelu samsunga, np. to że w niektórych egzemplarzach ekran zaczyna wariować (tzn. staje się rózowy czy jakoś tak). Słyszałem też, że nie opłaca się go brać tylko lepiej kupić starszego s7edge. Mógłbyś się do tego ustosunkować ? Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

1/3 egzemplarzy zdaje się mieć ten problem. Prawda jest taka, że nawet nie zwrocisz na to uwagi, zauważysz jedynie ten problem gdy obok postawisz inny telefon i odpalisz przykładowo jakąś stronę internetową z białym tłem. Tu także nie masz się czego obawiać.

Co do S7 to nawet na niego nie patrz, bo może podzespoły ma wystarczające, ale tor audio w nim to tragedia, S6 już o wiele lepiej grał.

Link to post
Share on other sites

I tu się mylisz, bo w S8+ zastosowano ekran Super AMOLED, który technologicznie jest lepszy od OLED. Czerń na ekranie Samsunga jest całkowicie czarna, a w LG jest trochę podświetlona. Wyświetlacz S8+ może świecić jaśniej i ma lepszy kontrast. 

 

Podsumowując to wychodzi na to, że w Samsungu jest lepszy ekran niż w V30, a dodatkowo jest większy

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Witam, planuje zakup lg g6 tyle że interesuje mnie wersja niedostepna na naszym rynku z quad dac mainowicie, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku, czy moglby ktos mi polecic jakis sklep warty uwagi? 

Są na allegro sprzedawcy, którzy z vatem oferują i gwarancją producenta.

 

Dobra jakość dźwięku jest ale też muszą być dobrej jakości słuchawki.  

Link to post
Share on other sites

Tylko takie telefony są naprawiane grzecznościowo. Tak samo było z G2 32 GB. Jeśli padnie element którego nie ma G6 oficjalnie sprzedawany na Polskim rynku, to nie ma możliwości jego naprawy ( w Polskim serwisie LG ). 

 

To samo tyczy się telefonów z EU dystrybucji. Niby jest gwarancja ale również grzecznościowa. 

 

Ekran samsunga jest dobry jeśli trafimy na wersję bez zafarbu. 

Link to post
Share on other sites
To nie jest tak, że telefon bez DACa źle gra, bo też potrafi dobrze zagrać, będziesz zadowolony. W takim razie polecam Ci S8+, Note8 (rysik to fajna sprawa), Mi Mix (większy ekran robi duże znaczenie).
To nie jest tak, że telefon bez DAC-a źle gra, otóż telefon bez DAC-a nie gra wcale. Każdy telefon ma DAC (którego rolą jest zamiana sygnału cyfrowego (np. mp3) na analogowy (np. Jack 3.5mm)). Niektóre, po prostu, mają lepsze, bardziej rozbudowane układy.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...