Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Szukam telefonu , który mógłbym kupić. Cena do 900 zł. Interesuje mnie tylko nowy. Wymagania?

-płynne i stabilne działanie

-bezawaryjne działanie

-aparat? Ma robić dobre zdjęcia ale aż tak często zdjęć nie robię :D

-bateria żeby trzymała dzień

-telefon głównie do Internetu, fb.

-czasami gram w gry, wiec żeby działały plynnie

No i chyba tyle. Macie jakieś propozycje?

Tak wstępnie znalazłem Huawei P9 Lite oraz Xiaomi Redmi 4x (3 lub 4 GB ramu). Czekam na Wasza opinie.

Link to post
Share on other sites

Redmi note 4 to świetna sprawa, ja na allegro kupiłem z gwarancją w polsce, z etui i szkłem hartowanym w zestawie za 729zł bodajże? Ale wersja 3gb. Nie zacina mi się w ogóle, a mam go dobre trzy miesiące, radzi sobie z najabrdziej wymagającymi gierkami, przy moim korzystaniu (snapchat 24/7, kamera włączona cały czas praktycznie) bez problemu wytrzymuje cały dzień, wracam do domu z zapasem 30%. Polecam w 100%, fajnym bajerem jest podczerwień i możliwośc wyłączania dosłownie wszystkiego co jest sterowane na pilot, od telewizora po KLIMATYZACJĘ (testowałem w szkole =D). Ale łatwo się rysuje i polecam od razu założyć szkło.

 

Jedynym minusem jest chyba problem z zasięgiem, internet działa mi tylko na włączonym roamingu.

 

//edit: fajnym bajerem jest jeszcze to, że jak posiadasz słuchawki xiaomi, to masz w equalizerze (który działa na cały telefon, nie tylko na aplikacje jak w większości fonów) idealne opcje dla nich, żeby wykorzystać je w 100%.

Edytowane przez bolasienko
Link to post
Share on other sites

A wersji 4GB w Polsce nie da sie zdobyć? Bo chyba ten dodatkowy gb Ramu robi tez różnice? :D

A i nie interesuje mnie telefon z 5,5 cala wiec note4 odpada. To ten Redmi 4x będzie dobrym wyborem?

A co sądzicie o tym procesorze w Redmi 4? Niw za slaby? Zapewni płynne działanie?

Edytowane przez przemonk25
Link to post
Share on other sites

Witam

Szukam telefonu , który mógłbym kupić. Cena do 900 zł. Interesuje mnie tylko nowy. Wymagania?

-płynne i stabilne działanie

-bezawaryjne działanie

-aparat? Ma robić dobre zdjęcia ale aż tak często zdjęć nie robię :D

-bateria żeby trzymała dzień

-telefon głównie do Internetu, fb.

-czasami gram w gry, wiec żeby działały plynnie

No i chyba tyle. Macie jakieś propozycje?

Tak wstępnie znalazłem Huawei P9 Lite oraz Xiaomi Redmi 4x (3 lub 4 GB ramu). Czekam na Wasza opinie.

 

Tutaj możesz łatwo znaleźć telefon z konkretnymi charakterystykami i ceną także możesz rzucić okiem jeśli chcesz https://www.kimovil.com/pl/porownac-telefony-komorkowe/f_max_d+plnPrice.920

Link to post
Share on other sites

A wytłumaczy ktoś różnice w Xiaomi Redmi Note 4? Tu: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redminote4/Xiaomi-Redmi-Note-4.html pisze ze ma

MediaTek Helio X20

Zegar procesora: 2,10 GHz

Liczba rdzeni: 10

A na proline(https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-sim-lte-black-polska-dystrybucja-p951856) ze ma

Procesor

Qualcomm Snapdragon 625

Liczba rdzeni 8

Zegar procesora

2 GHz.

Link to post
Share on other sites

Dostępne są dwie wersje. Istnieje też wersja 4GB na X20 ( dokładne podzespoły: Mediatek Helio X20 (10x2,11 GHz), 4GB RAM, 64GB), oraz ta druga na Snapie. Snapdragon będzie wydajniejszy,

 

Głupoty piszesz.

 

Redmi Note 4 w wersji 4/64 też jest na snapie i jest w proline. https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-sim-lte-black-polska-dystrybucja-p951856

 

Wydajniejszy jest Mediatek. 

Link to post
Share on other sites

Wydajniejszy w syntetykach. Ale i w speedtestach na yt uruchami apki ulamek sekundy szybciej.

 

Wiadomo, jest to nieodczuwalne w normalnym użytkowaniu.

 

Mimo to należy wybierać snapa ze względu na właśnie eneregooszczędność i wsparcie przez społeczność.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...