Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xperia z1 artefakty

xperia z1 artefakty potrzebuję szybkiej pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danvser

Danvser
  • Amator

• 73 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 17:00

Witam,

dostałem xperie z1 do naprawy. i mam problem że są artefakty. Po obróceniu ekranu znikają w niektórych miejscach co aplikacja są w innym miejscu. np. w ustawieniach niektóre napisy są rozmazane i jak zjeżdżam na dół owych ustawień to się przesuwają z tymi napisami co zrobić ? Factory reset nie pomaga ani xperia companion. 

• 0

CPU: Intel Core i7 4770 GPU: Msi r9 280x gaming MOBO: MSI b85-43 gaming PSU: corsair cx 600m builder HDD:cavier blue 1tb  CASE:Zalman Z3+  COOLER: SilentiumPC Spartan Prov2  (he924) + Wiatrak 120mm red led modecom

#2 thegoghe

thegoghe
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 17:59

Odblokuj bootloader i spróbuj wgrać nowy ROM przy użyciu Flashtoola

• 0

#3 xpawelx777

xpawelx777
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 18:52

Może winą jest połączenie łączące ekran i płytę główną, płyta główna lub sam ekran?
(W to ostatnie trochę wątpię ale kto wie)
  • 0

#4 Danvser

Danvser
  • Autor tematu
  • Amator

• 73 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 19:49

ekran był wymieniany w serwisie i telefon przestał łapać zasięg z czym do mnie trafił ale po uruchomieniu dzieją się takie cyrki że nawet nie mogę zobaczyć czego to wina 

a i przy podłączeniu do ładowarki jak telefon jest wyłączony jest wszystko w porządku 

• 0

CPU: Intel Core i7 4770 GPU: Msi r9 280x gaming MOBO: MSI b85-43 gaming PSU: corsair cx 600m builder HDD:cavier blue 1tb  CASE:Zalman Z3+  COOLER: SilentiumPC Spartan Prov2  (he924) + Wiatrak 120mm red led modecom

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, z1, artefakty, potrzebuję, szybkiej, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych