Skocz do zawartości

Zasilacz za około 300 PLN


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez smoke,

Recommended Posts

  1. Budżet: ~300 PLN (Tym taniej tym lepiej)
  2. Procesor: AMD Ryzen 5 1500X
  3. Karta Graficzna: GTX 1060
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): Możliwe
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): Raczej nie
  6. Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp): Modularne okablowanie, aby pasował do obudowy "SilentiumPC Regnum RG4TF Frosty White"
  7. Własna propozycja:  Brak

 

Link to post
Share on other sites

XFX czytając opinie dość często widzę ze posiada sztywne okablowanie co może być problematyczne ponieważ w tej obudowie co mam zamiar zakupić (Jest w pierwszym poście) jest dość mało miejsca na okablowanie. Seasonic to firma godna polecenia? Nie słyszałem nigdy o takiej firmie choć nie interesowałem się nigdy zasilaczami :P

 

Jakies opinie an temat: OCZ ZT 550W ?

Edytowane przez kamyrdol32
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

SeaSonic to najlepszy i największy producent zasilaczy. Jeśli nie słyszałeś..

Jeśli możesz trochę dołożyć do budżetu kupisz zasilacz z którego będziesz bardziej zadowolony.

Chodzi o Seasonica FOCUS Plus Gold 550. W pełni modularny, posiada opływowe giętkie kable. Ma tryb pasywny (do 30% obciążenia wentylator się nie włącza) dzięki temu zasilacz jest bezgłośny, elektrycznie bardzo dobry, japońskie kondensatory i ma 10 lat gwarancji. Taki zasilacz wiele lat Ci posłuży do kolejnych upgradów.

Edytowane przez smoke
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

XFX czytając opinie dość często widzę ze posiada sztywne okablowanie co może być problematyczne ponieważ w tej obudowie co mam zamiar zakupić (Jest w pierwszym poście) jest dość mało miejsca na okablowanie. Seasonic to firma godna polecenia? Nie słyszałem nigdy o takiej firmie choć nie interesowałem się nigdy zasilaczami :P

 

Jakies opinie an temat: OCZ ZT 550W ?

ZT

Jego główna wada jest dosyć głośny wentylator przy wyższych obciążeniach, nie jest źle i nie jest dobrze, OCZ-owskie wentylatory,  są dosyć słabe, ale w pełni modułowa konstrukcja jest znaczącą zaletą, wszystko sie rozchodzi za ile ale lepiej kupic cos nowszego i cichszego.

Seasonic podawane przez kolegow sa jak najbardziej ok i bede lepszym rozwiazeniem od starej ZT

Edytowane przez Ołjejor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...