Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam dostałem w rozliczeniu Samsung NP-R525-JT01PL do którego nie mogę znaleźć sterowników do grafiki.

Jest to model NP-R525-JT01PL (NP-R525L ). Problem jest tego typu że posiada on grafikę dedykowaną radeon HD 5470 512/1GB natomiast sterowniki ze strony radeona pod serie HD 5000 nie działają i nie instalują się prawidłowo. Ten laptop posiada grafikę zintegrowaną oraz dedykowaną i instaluje mi tylko do grafiki zintegrowanej pod serie radeon 4200. Ze strony samsunga pobrałem Samsung Update program do automatycznego pobierania sterowników ale nie wyszukał na liście kompatybilności mojego laptopa. Próbuje się zainstalować na windowsie 10. Wszystkie sterowniki hulają oprócz tej grafiki dedykowanej czy ktoś wie jak mogę sobie z tym poradzić ? ( Obecnie staram się przeprowadzi proces instalacji na windows 7 i sprawa się zakreśla podobnie. Podkreślę że antywirus i ochrona windowsa wyłączona. Czy na win 7 czy na win 10 tak samo nie mogę zainstalować oficjalnych sterów ze strony producenta pod Radeona HD5470 ( starsze także nie chcą się zainstalować prawidłowo ). Ciągle wyskakuje błąd sterownika ekranu AMD przy instalacji sterowników. instalowałem sterowniki dedykowane i sterowniki BETa i ciągle to samo. W menagerze urządzeń mam wykrzykik przy napisie grafiki AMD Radeon 5000series. :(

Nazwa płyty głównej : Samsung R425D/R525D
Pamięć Ram : 2x2GB DDR3 Samsung

 

33gF7cY.png

 

wGJs52U.png

 

OlffYhm.png

 

ScKPl7E.png

 

Dysk 320GB Hitachi
Procesor : Athlon II P340 - 2200MHz
Grafika 1 zintegrowana : ATI RADEON HD 4200
Grafika 2 PCI express 2.0x16: ATI MOBILITY RADEON HD 5470 ( PARK )

Sprawdzane programem AIDa 64.

Edytowane przez M4rvel
Link to post
Share on other sites

Musisz użyć pod serie HD 5x mobility http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%2010%20-%2064 zobacz czy te zadziałają.

 No właśnie instalowałem dokładnie te i w wersji normalnej i beta i nie działają :(. 4 dni siedzę na tym aż nicki zarywam szukam , kombinuje i bez skutku :( desperacja porostu już aż frustruje. Sprawdzałem programami Slim Drivers , Driver Max , Driver Easy i każdy znajduje sterownik który nie działa :(

Edytowane przez M4rvel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...