Skocz do zawartości

Seasonic Prime Ultra?


Recommended Posts

@@R4DZ1K, nie nie nie, nikt by nie płacił dużych pieniędzy na certyfikaty 80+, ETA i LAMBDA, aby mieć identyczne jednostki, jak ich flagowa seria prime, to są na serio duże pieniądze przy 14 jednostkach, trzeba poczekać na certyfikaty, lub recenzję, które zauważą różnicę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

ok są certyfikaty dostępne, z tego co zobaczyłem w titanium, podnieśli trochę napięcie na 12V choć tu wychodzą różnice od sztuki do sztuki (dla wszelakich sekcji zasilania korzystających z 12V w PC to lepiej, bo ma wtedy trochę lepszą efektywność), 
są różnice w okablowaniu i jego długości, poluźnili też mapę wentylatora, więc ultra są jeszcze cichsze. 
filtracja na 12V jest trochę gorsza, za to na pozostałych liniach trochę lepsza w ultra. 

Jeśli chodzi o gold, to jeszcze lepiej, bo filtracja jest lepsza na wszystkich liniach i to bez kondensatorów w kablach (nie wiem czy we wszystkich wersjach mocy), a tak to podobnie do titanium, też minimalnie podbite napięcie na 12V (choć tu dużo zależy od sztuki do sztuki) i poluzowana mapa wentylatora, i to znacznie.  

przy platinum podobnie jak gold, drobne zmiany w okablowaniu, lepsza filtracja na wszystkich liniach i to bez kondensatorów w kablach (nie wiem czy we wszystkich wersjach mocy) i poluzowana mapa wentylatora, i to znacznie. 

Czyli zmiany na plus wszędzie, ale najbardziej widoczne w seriach prime gold ultra i prime platinum ultra. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...