Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Animacja 2d - co sądzicie?

animacja 2d

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinKali

MarcinKali
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:52

Od kilku miesięcy bawię się z tworzeniem animacji 2d i stworzyłem w tym czasie kilka odcinków. Jako, że są to moje pierwsze kroki, chciałbym sięgnąć waszych porad. Serial jest coś w podobie do "Blok ekipy" tyle że głównymi bohaterami są policjanci. Zresztą sami sprawdźcie i oceńcie :)

• 0

#2 rebus

rebus
  • Entuzjasta

• 619 postów
  • Miejscowość:Mińsk Mazowiecki

Napisano 17 wrzesień 2017 - 15:36

Nieco niewyraźne dialogi.
  • 0

ASUS Z170 Pro Gaming; i7-6700K; Scythe Grand Kama Cross 3; DDR4 HyperX Fury 32 GB 2666MHz; MSI GeForce GTX 1070 GAMING X; Asus Xonar DX; Dell S2716DG; be quiet! 600W Pure Power 9; SSD GOODRAM Iridium PRO 240 GB; Toshiba P300 3 TB; WD Red 2 TB (WD20EFRX); Lian Li PC-V33A; Windows 10 Home 64 bit

#3 MarcinKali

MarcinKali
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:04

Duży wpływ ma pewnie modulator głosu, ale w takim razie będę musiał bardziej popracować, żeby nie było problemu ze zrozumieniem mowy. ;)

• 0

#4 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:03

Polecam wygooglować "12 principles of animation" szczególnie Disneya.

• 0

#5 MarcinKali

MarcinKali
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 17:35

Jak jest ktoś zainteresowany to tutaj macie pierwszy odcinek. https://www.youtube....wGQKkQsHWA&t=9s Więcej już nie będę wrzucał, żeby nie robić niepotrzebnego spamu. Jak ktoś będzie chciał śledzić moje dalsze prace to zapraszam do dyskusji pod filmami :)

• 0

#6 MarcinKali

MarcinKali
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 13:48

Witam i wracam po kilku miesiącach :) Chciałbym żebyście ocenili czy w ciągu tego czasu wystąpił jakiś progres w moich animacjach i co należy poprawić. https://youtu.be/M9atBvEZQrcTu macie link do najnowszego odcinka i jeżeli możecie to różnice oceńcie pomiędzy 1-8 odcinkami, a 9-10, ponieważ te pierwsze były tworzone zanim otrzymałem wskazówki dotyczące tworzenia serialu. Czekam na opinie ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: animacja, 2d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych