Skocz do zawartości

Zmiana procesora AMD


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kosiarz66,

Recommended Posts

AMD 6770/6850/7850/7870

GTX 750 ti/ 950/660/760

 

Generalnie procesor bez szału. Lepiej się zastanów nad wymianą na coś nowszego.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

AMD 6770/6850/7850/7870

GTX 750 ti/ 950/660/760

 

Generalnie procesor bez szału. Lepiej się zastanów nad wymianą na coś nowszego.

 

Wole kupić taniej i używany. Płyta główna obsługuje max. AM3.

Może phenom?

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

a nie lepiej kupić już Phenoma II 945 - 965? widziałem dużo razy po 130-150zł

 

Nie miałem kasy by dołożyć do phenoma 945. Dlatego kupiłem athlona x4 630.

OC mogę zrobić i mam wydajność lepszą od stockowego phenoma 945.

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

Nie miałem kasy by dołożyć do phenoma 945. Dlatego kupiłem athlona x4 630.

OC mogę zrobić i mam wydajność lepszą od stockowego phenoma 945.

To i tak słabo jak Phenom 965 z OC 4GHz już jest na styk. Ale jak lubisz się bawić w półśrodki to proszę bardzo.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

To i tak słabo jak Phenom 965 z OC 4GHz już jest na styk. Ale jak lubisz się bawić w półśrodki to proszę bardzo.

 

Zawsze w przyszłości można zmienić procesor ale teraz poluje na kartę graficzną.

Ja i tak nie gram w full hd tylko 1400x900. Nie potrzeba mi aż tak mocnego procesora.

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

Zawsze w przyszłości można zmienić procesor ale teraz poluje na kartę graficzną.

Ja i tak nie gram w full hd tylko 1400x900. Nie potrzeba mi aż tak mocnego procesora.

Rozdzielczość nie ma nic do tego. Bo to jest kwestia karty graficznej. Procesor będzie ograniczał bez względu na detale niskie, wysokie, rozdzielczość HD, FHD itp.

Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość nie ma nic do tego. Bo to jest kwestia karty graficznej. Procesor będzie ograniczał bez względu na detale niskie, wysokie, rozdzielczość HD, FHD itp.

 

Jaka maksymalna karta używana do tego CPU? Do tego jeszcze OC CPU bym zrobił.

Link to post
Share on other sites

ale po co ci jakiś staroć używany jak poniżej 300 możesz mieć nówkę gt 1030? to karta wydajności gtx750 (bez ti) a takie po około 200 chodzą uzywane bez gwarancji

w rozdzielczości w której grasz i tak procesor będzie ci fps ograniczał, nie karta, więc lepiej mieć coś na wyrost, jak kiedyś zmienisz sprzęt na szybszy

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

ale po co ci jakiś staroć używany jak poniżej 300 możesz mieć nówkę gt 1030? to karta wydajności gtx750 (bez ti) a takie po około 200 chodzą uzywane bez gwarancji

w rozdzielczości w której grasz i tak procesor będzie ci fps ograniczał, nie karta, więc lepiej mieć coś na wyrost, jak kiedyś zmienisz sprzęt na szybszy

 

Taki Radeon HD 7870 jest dużo wydajniejszy od GT 1030.

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

haha, i co z tego jak przy twoim procesorze to będziesz miał na nim tyle fps co na starym gts450 :D tym bardziej w rozdz 1400x900

generalnie to miałeś dobrze dobraną grafikę, w niektórych grach będziesz miał taki sam fps jak na tym hd5670 , jakiej karty byś nie kupił

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

haha, i co z tego jak przy twoim procesorze to będziesz miał na nim tyle fps co na starym gts450 :D tym bardziej w rozdz 1400x900

generalnie to miałeś dobrze dobraną grafikę, w niektórych grach będziesz miał taki sam fps jak na tym hd5670 , jakiej karty byś nie kupił

 

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...