Skocz do zawartości

Sowa ASUS-a


Recommended Posts

Wzorowałem się na tym :

 

vuof121.jpg

 

Możliwe jest wykonanie całej sowy - Lecz byłby to projekt na bardzo bardzo długo, lista poszczególnych elementów jest ogromna - a najtrudniejsza wydaje się właśnie głowa ...

 

qkjKz8j.jpg

 

MohlfAi.jpg

 

MgFL4qX.jpg

 

vpHk0jy.jpg

 

DJI5aHE.jpg

 

Podzespoły z tyłu na plecach ? chłodnice na skrzydłach ? nie wiem sam co myśleć o moim pomyśle xD

 

tak widziałem na internetach podobny mod gdzie siedzi sowa na zasilaczu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Kolega zrobił sobie obudowę niszczyciela z gwiezdnych wojen. Wszystko zaprojektował sam i wydrukował na drukarce 3d, oczywiście potem ręczne malowanie i dopieszczanie ale ma. Nie powiem ile czasu mu to zajęło ale dodam tylko iż dłużej niż 2 tygodnie (może więcej bo dokładnego czasu nie zdradził) samo drukowanie nie wspominając o "klejeniu" i malowaniu. Miał takiego Chińczyka bodaj ANET A6 czy coś takiego z dodrukowanymi częściami które znalazł na youtube a za samą drukarkę takiego golasa dał coś koło 500-600 zł po przeliczeniu $$$ na złotówki no i cła mu nie policzyli na granicy ale to wyniosło by około 80-90 zł. Teraz zaszalał i jakąś od czeskiego (chyba) producenta za ponad 3 tyś kupił.

Inną opcją jest wykonanie tego z czegoś twardszego niż karton (pilśnia, cienkie drewno, może jakiś specjalny karton czy coś co by nie zmiękło pod wpływem kleju), zrobienie odlewu np. włókno szklane lub inny materiał chociaż części obudowy PC sam nie odlewałem nigdy, jedynie części samochodowe. Tylko takie szczegóły musiał byś podzielić na dużo kawałków a następnie ze sobą "pokleić". Niestety jest to czasochłonne i potrzeba na to miejsca ale wtedy można np. carbonu użyć do obudowy (to dla tych szpanerów).

 

Sam mam w planach swoją obudowę zrobić ale bardziej w tylu steampunk lub takim postapokaliptycznym stylu ale teraz mam co innego na głowie niestety lecz powoli wszystko zbieram do kupy. 

Edytowane przez krakow2000
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...