Skocz do zawartości

GeForce GTX1080 WF3 - kultura pracy?


Recommended Posts

Witam, planuje zakup tej karty:

Gigabyte GeForce GTX1080 WF3 OC 8GB DDR5 256bit (1797/10010)

 

Pytania:
1. Czy karta jest głośna? Czytałem opinie o innych windforce'ach, że są dość hałaśliwe. Ile decybeli wytwarza ta karta?
2. Jak są temperatury karty? 
3. Jak wygląda ta karta na tle innych 1080 pod względem wydajności? Szukam jakiś testów w internecie, lecz jak na złość tej karty nie widzę w porównaniach :/

Edytowane przez bannannn100
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy karta jest głośna?

 

Tak jest głośna


 

 

3. Jak wygląda ta karta na tle innych 1080 pod względem wydajności?

 

Praktycznie wszystko jest to samo za wyjatkiem jakiś małych kart z przyciętym power limitem i za małym chłodzeniem .

2000 mzh i 11000 na pamieciach robi większość  w oc




2. Jak są temperatury karty? 
 


ok 80 stopni

Link to post
Share on other sites

Po takim filmiku to naprawdę trzeba się zastanowić .......Nie ma rpm i gpu load z poziomu 60% xD

Na filmiku z tego poziomu to można wrzucac rpm z 500 na dobrych chłodzeniach.To się nazywa boost 3.0 ;)

To teraz wrzuć z pieć minut z mafi 3 w 4k bez limitu klatek  gdzie widac mhz ,rpm i temp oraz ustawienia  ;)


https://youtu.be/ilArkYmDYEI?t=321

 

Jak widzę 1100 rpm na EVGA to wiem jak mocno niedoszacowane jest to rpm i temp.....

Link to post
Share on other sites

Zaraz wrzucę gameplay z osd msi ab.

 

te procenty % obok temperatury to użycie karty graficznej?

bo jeśli tak to CPU ci kartę graficzną ogranicza :D dlatego jest niższa temperatura GPU

 

dał byś większą czcionkę, bo trochę się marze obraz przez bitrate

fcc898f6c98ce.png

Link to post
Share on other sites

Zaraz wrzucę coś bardziej wymagającego i dodam więcej parametrów. 


Rzeczywiście mnie poniosło z tym 1500rpm, tyle to jest w średnio wymagających miejscach  :rudolph: ale i tak karta za 2199zł jest ogólnie przyzwoita. Jutro dodam filmik z dużym obciążeniem bo dzisiaj już nie zdążę.

Edytowane przez Mirinda
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem ową karte 3 dni temu i jestem bardzo zadowolony ; ) wszystko ładnie chodzi, czekam tylko na nową generacje  procka i płyt by je kupic poniewaz mam jeszcze i5 2500k, ale w kazdym razie karta u mnie cicho chodzi, nic sie nie przegrzewa. mam 4 dobre wentylatory w obudowie

Link to post
Share on other sites

XissD _ przy tym procku to ta karta wręcz się marnuje, więc zawsze będzie cicha... 

 

 

 

Mirinda - trochę się naoglądałem twojej gry, aby po dobrych kilku minutach zobaczyć użycie na 97% i wentylator na 1900rpm :) łatwiej było zapuścić jakiś benchmark pokroju valley... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

XissD _ przy tym procku to ta karta wręcz się marnuje, więc zawsze będzie cicha...

 

 

 

Mirinda - trochę się naoglądałem twojej gry, aby po dobrych kilku minutach zobaczyć użycie na 97% i wentylator na 1900rpm :) łatwiej było zapuścić jakiś benchmark pokroju valley...

 

Tak wiem ze sie marnuje ale czekam na nowa generację chodź mogę kupić i7 7700K ale ludzie doradzają na chwilę obecnr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...