Skocz do zawartości

Recommended Posts

Weź no się za youtuby

 

Nie mam aparycji, a ponieważ kanał typa o moim wyglądzie nawet mi musiałby mi zarekomendować naprawdę dobry znajomy, raczej nie miałbym wielkiej popularności. Jak iść w jutuby to tylko tak, aby móc z tego żyć, zajęć dodatkowych mam wystarczająco :P

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@up

 

Dzięki za przypomnienie że gazetki wciąż się dobrze trzymają. Tyle lat, że już zapomniałem. Któryś weteran artykułów z CDA jak pamiętam, odszedł do krain wieczności pare lat wstecz [*]. Jedna z nielicznych gazet o tematyce gier, która się utrzymała w natłoku cyfryzacji.


ps

 

straszne fotki Ci telefon robi <śnieg straszny w powiększeniu>

Link to post
Share on other sites
"CD-Action w 2k17"

 

Mam cały komplet od pierwszego numeru w 1996 do ~2013 roku.  :ups: Od jakiegoś czasu prenumeruję pixela. Dla zgredów mojego pokroju piszą jednak ciekawiej. No i od kiedy wiem kim jest smuggler umknęła mi część czaru ;) 

Link to post
Share on other sites

Drogi założycielu temat, piękna kolekcja (pozostałych również podziwiam). 

@Nowaj, mam pytanie jakie studia skończyłeś ? :) O ile to nie tajemnica proszę o informacje ;p 

Aktualnie stoję przed bardzo trudnym wyborem, przed którym postawił mnie los. Nie było mi dane napisać matury w tym roku (choroba nie wybiera, nie było nawet tematu i myślenia o tym czy podchodzę - ale nie ważne, udało się i wszystko jest ok (mimo 6 miesięcy praktycznie wyciągniętych z życiorysu). Pewnie znajdą się dociekliwi, że są drugie terminy itp. Dobrze o tym wiem, niestety w pierwszym terminie miałem wizytę u chirurga, anestezjologa i internisty, w drugim zaś byłem w szpitalu trzy dni po poważnej operacji (ponad 30szwów na brzuchu). Po co tak właściwie o tym piszę ?  :[  :cry:

Mam trudny wybór w życiu, skończyłem LO i nie mam matury - co robić dalej ? Uczyć się do matury i pisać ją w przyszłym roku ? Szukać pracy ? Robić jakie się tylko da kursy i uprawnienia ? To taki trudny wybór i nie potrafię sobie z nim sam poradzić. 

Może ktoś mnie zainspiruje ? :P 

Wiem, że to nie temat do tego, ale zapytać zawsze można. Jeżeli mój post przeszkadza w tym temacie, proszę o usunięcie go :) Pozdrawiam serdecznie, bywajcie w zdrowiu - Dawid.  :)

Link to post
Share on other sites

 

Dałby radę, matura (pisałem w maju) nie jest wcale taka trudna ;)

 

Ustny polski - wszystko czego się nauczyłem i przeczytałem przez całe technikum nie przydało mi się, użyłem do niego książek przeczytanych w gimnazjum, na 30% bez problemu da się naciągnąć.

Pisemny polski - dosłownie parę punktów z tego co się nauczyłem na lekcjach, rozprawka która daje 50 punktów na możliwych 70 napisana bez pomocy lektur przeczytanych w technikum, kilka punktów to czytanie ze zrozumieniem (to przed rozprawką)

Matura z matematyki - banalna, przynajmniej podstawa, nie wiem, jak można z tego dostać mniej niż 30%, trzeba by się chyba naprawdę starać!

Angielski - błagam Was, gimbus by to napisał, ustna z angielskiego to tylko krótka rozmowa, podczas której można zmyślać takie farmazony, że głowa boli bez składu i ładu a i tak się ma te powyżej 90%

 

Do obecnej matury, nie wiem, jak kiedyś było bo nie sprawdzałem, naprawdę wystarczy być średnio rozgarniętym, przeczytać tylko kilka książek i pogadać trochę z obcokrajowcami w grach. Podczas nauki w technikum łapałem się za głowę, jak zdam taki ustny polski... licealisto, te 6 miesięcy wystarczy żeby się przygotować do matury. 

 

A na studiach i tak jedyne co mi wzięli pod uwagę to podstawę matematyki i rozszerzenie angielskiego (z podstawy miałem 90-parę procent co stawiało mnie w lepszej sytuacji niż wybranie sobie do oceny rozszerzenia matematyki, z rozszerzonego angielskiego miałem 80% ale nie napisałem prawie nic w części ustnej bo głośnik był popsuty, a ja pisałem na sali gimnastycznej razem z setką ludzi, mając głowę obok głośnika (pojedynczy na całą salę). Można sobie wyobrazić, że nie było słychać tego jak trzeba... Grrr! ) 

Czyli 2 przedmioty.

 

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Jak dopiero masz zamiar się uczyć do matury to chyba sam sobie odpowiedziałeś. Choć ja i tak czuję tu trolla. 

Nie chodziłem do szkoły od początku października w trzeciej klasie LO.

Odnośnie trolla, nic kompletnie tutaj tego nie ma. Może tak to wygląda, 18sto letni chłopak, który nie napisał matury, bo miał trzy operacje i cztery cykle chemii nie wie co ma robić w życiu i pisze o tym na forum komputerowym. Samo życie kolego :) 

Edytowane przez Aidenxxx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...