Skocz do zawartości

Nowy smartfon do 1200zł +/- według wymagań.


Recommended Posts

Witam, w najbliższym czasie kwestia miesiąca bądź półtora zamierzam kupić nowy smartfon w granicach 1200zł

 

Chciałbym aby był duży napewno ponad 5"

Posiadał nowego androida.

Aparat nie gra dużej roli, lecz w tej cenie pewnie i tak będzie coś dobrego.

Smartfon będzie głownie używany do gierek i internetu np. YouTube'a, Snapchata, Instagrama więc fajnie by było jakby była dobra bateria, fajnie jakby było dużo pamięci od 32Gb w górę ponieważ nie ufam kartom micro SD.Ucieszył bym się  gdyby miał możliwości do otrzymania nowego androida jak wyjdzie.

W grę wchodzą firmy takie jak :

-Samsung (wg. mnie najlepsze wsparcie)

-Lg

-Htc

-Xiaomi ( wiele czytałem o nich więc może się skusze)

Telefon będę zakupywał raczej przez internet o ile to ma jakieś znaczenie                 

                                                                                                                                                  Dziękuje.

 

Link to post
Share on other sites

Jak chodzi o gierki , dobry aparat i baterię to Mi5 na 1 miejscu do wybrania , po za mi5-tką możesz kupić Honor 8 który się sprawdzi pod twoje wymagania , wiem nie napisałeś o marce Honor(Czytaj. 2 marka Huawei'a) ale można ją polecić jako użytkownik wszystkich smartfonów z serii P , nie miałem nigdy problemów z tym że trzyma krótko (poniżej 4.5h SoT) , jeszcze możesz skupić się na s7 używanym bądź Note 5 z alle*** bo po za  Huawei'ami , używanymi Samsungami i Xiaomi w tym budżecie nic innego nie ma .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie dobrą propozycja jest Mi5 - bardzo dobre parametry w tej cenie m.in 32 GB pamięci wbudowanej, spora beterie 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge. Telefon śmiga na Androidzie Marshmallow z 2015 roku.
Jeżli chciałbyś dostać coś nowszego i z Samsunga, to warto sprawdzić A3 z 2017 roku, z Huaweia warte sprawdzenia modele Nova a także P9 lite.
Wszystkie modele znajdziesz w Sferisie, morle czy x-comie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...