Skocz do zawartości

Tablet do baru do puszczania muzyki- możliwie jak najtaniej


Recommended Posts

Witam,

zostałem zobligowałem się do tego, że znajdę jakiś tablet czy inne urządzenie z którego można by puszczać muzykę.

Wymagania są niewielkie. Spotify ma działać bez większych problemów, zwykły 3.5mm jack, bateria bez znaczenia (i wtedy będę musiał jeszcze ogarnąć ładowarkę co by to cały czas ładowała) albo taka, żeby wytrzymała puszczanie muzyki ze spotify i włączonym wifi jakieś 11-12 godzin. Jest to realne?

Na mocy obliczeniowej czy rozdzielczości ekranu mi nie zależy. No, ewentualnie żeby był w stanie przeżyć jakiś drobny upadek...

 

Mój typ na początku padł na Lenovo A7-10F. Tanie to, wszędzie dostępne... z tym, że przestarzały android 4.4 trochę daje mi do myślenia czy to się czasem nie będzie sypać i nie będzie wyłączało aplikacji. No chyba, że go ROMować...

A może macie jeszcze jakiś inny pomysł puszczania muzyki? Pendrive + laptop raczej odpada bo ciągle trzeba aktualizować tę muzykę...

 

Z góry dzięki za pomoc :D

Link to post
Share on other sites

Spotify można z powodzeniem uruchomić również na laptopie:

Aplikacja web: https://open.spotify.com/

Program do pobrania: https://www.spotify.com/pl/download/windows/
 

Dostępna też jest jako aplikacja w sklepie Windows.
 

To chyba będzie najtańsza opcja, bo jak rozumiem laptop już jest.

 

Swoją drogą - przypuszczam, że nie chodzi o Twój osobisty bar, więc:

https://support.spotify.com/pl/using_spotify/the_basics/use-spotify-in-my-bar-restaurant-store-school-etc/
 

Edytowane przez Aki_66
Link to post
Share on other sites

Laptop w barze chyba jest ale ciągle gdzieś potrzebny, noszony itd, stąd lepsze byłoby jakieś urządzenie które można by było podpiąć i zostawić.

 

Co do Spotyfiy to tak sądziłem, że jedynie można używać w niekomercyjnych sytuacjach, ale tak czy tak ja tu jestem jedynie od znalezienia odpowiedniego sprzętu :D 

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że tablet będzie służył głównie do odtwarzania muzyki? Dobre audio posiada Leonovo A10, niedrogi 10 calowy tablet. Posiada dwa wmontowane głośniki stereo, dodatkowo wyposażony jest w funkcję Dolby Digital Plus. Do tego
dochodzi specjalne oprogoramowanie pozwalana na regulację paramterów odtwarzanego dzwięku. Jeżeli chodzi o audio to
jest to ciekawa propozycja. Na plus też mocna bateria 6340 mAh. Model jest dostępny np. w Sferisie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...