Skocz do zawartości

Słuchawki do 150 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez GALAXYZ,

Recommended Posts

Witam, planuję zakupić słuchawki z mikrofonem w cenie do 150zł, Zastanawiam się nad Sharkoon Skiller SGH1. Planuję grać na nich w gry, jak i od czasu do czasu posłuchać muzyki. Zależy mi też na mikrofonie w miarę przyzwoitej jakości. Liczę na jakieś propozycję :)

Moja propozycja: https://www.morele.net/sluchawki-sharkoon-skiller-sgh1-1049486/

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

jeżeli chcesz mieć przyzwoite słuchawki to polecam https://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/3645594  i zalman mic ( posiadam antlion mod mic v4,  mic za 250zł a różnicy jakoś nie widzę, więc o jakość nie ma się co martwić , ) , jeżeli nie wkurza cie mikrofon przypięty do kabla  słuchawkowego,  to takie połączenie jest  bardzo opłacalne   :) .

Edytowane przez gazer
Link to post
Share on other sites
Bo to podróby lepiej brzmiących słuchawek Takstar Pro 80 i dlatego ten "headset" jest w porządku.
Czyli headset i to lepszy od "muzycznego" oryginału. Wiem co miałeś na myśli, ale tak "ubogo" to ująłeś, że (jako były posiadacz Kingstonów) musiałem zareagować.
Link to post
Share on other sites

Bo to podróby lepiej brzmiących słuchawek Takstar Pro 80 i dlatego ten "headset" jest w porządku.

 

LOL.

 

To nie podróby, tylko współpraca, a HyperX sprzedają się znacznie lepiej od Pro80, stąd tych drugich już nie kupisz, bo nie było sensu ich sprzedawać. Czy HyperX grają gorzej? Nie przesadzajmy, grają inaczej, miałem obydwie pary u siebie i charakter HyperX też może się podobać, bo są bardziej muzykalnie i cieplejsze oraz mają bardzie wyważoną górę, która w Pro80 aż świszczała momentami.

 

Do tego zakładanie od razu, że headset to ścierwo jest sporym nadużyciem niestety.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

LOL.

 

To nie podróby, tylko współpraca, a HyperX sprzedają się znacznie lepiej od Pro80

Wszystko co ma gaming w nazwie się ostatnio dobrze sprzedaje, więc powód jest prosty.

 

LOL.

 

Czy HyperX grają gorzej? Nie przesadzajmy, grają inaczej, miałem obydwie pary u siebie i charakter HyperX też może się podobać, bo są bardziej muzykalnie i cieplejsze oraz mają bardzie wyważoną górę, która w Pro80 aż świszczała momentami.

Różnice są małe, ale każdy kto słuchał tych par twierdzi, że woli Pro 80.

 

Do tego zakładanie od razu, że headset to ścierwo jest sporym nadużyciem niestety.

Stety, pokaz mi headset nie ścierwo za 150 zł.
Link to post
Share on other sites
Dziękuję bardzo.PS: Superluxa, po przygodzie z HMC631 bym omijał szerokim łukiem.
A co ci się z nimi stało? Superluxy to tandeta pierwszej wody jeśli chodzi o wykonanie ale brzmią nieźle. Mam HD681 i są całkiem fajne pod względem dzwieku jak na cenę ale wersja b lepsza. Odchodzace zaślepki na kopułkach, wyłażąca nitka itd to niestety standard (choć je akurat niezbyt delikatnie traktowalem) Mam też HD669 i dźwiękowo oraz dopasowaniem mi bardzo odpowiadają choć tandetne łapki straszą, a na koszmarne wyjście kabla trzeba chuchać i dmuchać ale poza tym fajne słuchawki jak na 130 Zeta, które za nie dałem i nic złego się z nimi nie dzieje.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Mam w domu dwuletnie HD330 i ponad dwuletnie HD681 Evo. Obie pary są w dobrym (evo) i doskonałym (HD330) stanie. Nic się z nimi nie dzieje. W Evo pękł plastik na pałąku ale nie wpływa to na funkcjonalność a jedynie na wygląd. Od strony technicznej są w porządku. 

HMD660E sa oparte na tej samej konstrukcji co moje HD330 które rozbierałem ze 20 razy kombinując z ilością gąbek akustycznych itp.

Link to post
Share on other sites
Poszedł przetwornik. Co z tego że dobrze brzmią jak to tandetne wykonanie.
Cóż, nie wiem co z nimi robiłeś, że poszedł przetwornik choć awarie zawsze mogą się zdążyć niezależnie od marki i ceny, a co dopiero w budżetówce. W tej cenie kiepskie wykonanie to standard.

Tak czy siak jakby mi nawet padały co pół roku to pewnie i tak bym kupił kolejny egzemplarz hd669.

Może bym się skusił na iski hd9999 ale wcześniej musiałabym gdzieś je posłuchać.

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Jak się człowiek normalnie obchodzi ze słuchawkami to się im nic nie dzieje.... Od czego ci ten przetwornik "poszedł"? Puściłeś na nich muzykę przez wzmacniacz ustawiony na full ?

O sprzęt dbam i nie znoszę jak się psuje, także bye bye Superlux. Wolę kupić lepsze i nie koniecznie już droższe słuchawki niż kupować bubla co pół roku ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...