Skocz do zawartości

Recommended Posts

Te słuchawki mają wtyczkę 4 polową TRRS która przesyła sygnał słuchawek i mikrofonu. Potrzebujesz rozdzielacza na słuchawki i mikrofon:

http://www.headsound.de/WebRoot/Store10/Shops/63028271/55DB/501C/020D/553C/B3D7/C0A8/2ABB/909F/Headset_adapter_-_1.png

P.S. Kopiłeś straszny syf wyrzucając pieniądze w błoto jak możesz toto odesłać to lepiej kupić coś normalnego

Link to post
Share on other sites

Te słuchawki mają wtyczkę 4 polową TRRS która przesyła sygnał słuchawek i mikrofonu. Potrzebujesz rozdzielacza na słuchawki i mikrofon:

http://www.headsound.de/WebRoot/Store10/Shops/63028271/55DB/501C/020D/553C/B3D7/C0A8/2ABB/909F/Headset_adapter_-_1.png

P.S. Kopiłeś straszny syf wyrzucając pieniądze w błoto jak możesz toto odesłać to lepiej kupić coś normalnego

ostatnio mikrofon działał (przynajmniej na ts3) ale dziś go odczepiłem od słuchawek i po podpięciu ponownie nie działa a ten rozdzielacz był razem ze słuchawkami i tak właśnie były podłączone, a przy okazji straszny syf miałeś na myśli słuchawki czy tą kartę

Link to post
Share on other sites

Jedno i drugie. Sprawdź czy mikrofon działa po podpięciu słuchawek do telefonu.

sprawdziłem i w telefonie również nie działa, ale jak wspomniałem ostatnio mikrofon działał ale po odpięciu go ponownie przestał działać

sprawdziłem to dokładniej i wygląda to tak, że mikrofon ze słuchawek działa podłączony bezpośrednio do wspomnianej karty dźwiękowej oraz zintegrowanej karty. mój stary mikrofon zewnętrzny działa po podłączeniu do obu kart. wychodzi więc na to że mikrofon ze słcuhawek nie działa tylko wtedy gdy jest podłączony do słuchawek. Czy to znaczy że słuchawki są uszkodzone czy coś?

Edytowane przez dawid45011
Link to post
Share on other sites

Widzisz to tak wysokiej klasy sprzęt że najwyraźniej w słuchawkach się kabelek przy gnieździe mikrofonu odlutował jak odpiąłeś mikrofon.... Jak masz je jeszcze na gwarancji to odeślij. Podaj w opisie to co napisałeś powyżej.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...