Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

Ja na siebie samego głosować nie będę i najprawdopodobniej też na ciebie zagłosuje.

Z góry dziękuje za głos :rudolph: jak już mówiłem - fajnie jak ktoś potrafi docenić kogoś pracę. Mnie cieszy sam fakt, że ktoś czyta moje newsy, recenzje - darzy mnie tym samym zaufaniem co do wiarygodności i rzetelności informacji.
Link to post
Share on other sites

ja teź chcę KATODY i mysz i klawiature, a na deser szczeniaka :rudolph:

 

Myślałem żeby znowu się zgłosić, ale niewidze w tym sensu, gdyź jest wielu użytkowników którzy na upgrade zasługują bardziej odemnie.

Ostatnio sporo zainwestowałem w swój komputer i moge grać we wszystko na maxymalnych ustawieniach, więc taki core i7 dużej różnicy by mi niezrobił. 8-)

Link to post
Share on other sites

To ja też się zgłoszę :rudolph:.

 

 

Sprzęt:

CPU:

Intel

karta graficzna:

ATI Radeon X Radeon X600 Pro

dyski twarde:

WD Caviar SE 160 GB

płyta główna:

chipset Intel 915PL

pamięć RAM:

DDR-2 533 4 GB

Zasilacz:

BeQuiet! PurePower 350W

 

Zdjęcia w profilu (nie mam teraz cyfrówki pod ręką :menda: )

 

Leciwy złomek krztuszący się już po woli (ale tak samo ma 50% forum :D)

 

Chcecie mi pomóc/pomogłem wam - możecie mi pomóc, nic was to nie kosztuje :)

 

http://www.benchmark.pl/ankiety/ankieta/49/Ulepszamy-sprzet-benchmarkowcow-edycja-6.html

Link to post
Share on other sites

jak tamten z i7 do 4 dni nie pokazie mi screena , tez glosuje na firespace! Bo gosc ma szacunek do roboty , no i wogle , wspomaga serwis a to sie dla mnie najbardziej liczy , gdyz nie lubie kiedy wchodze na bena.pl i nie widzie nowych newsow.

 

ja swojego nie zglaszam bo od miesiaca mam nowego , na ktorego zbierałem caly rok . Jestem z siebie dumnyi i nie chce zadnego i7 , mi wystarcza moj kochany pentiumekdualek. Kiedys jak na emeryture odejdzie to zastąpi go i3. No. pochwalilem sie i bb ide , znaczy klikam na ikone i gram(ć) w krizisa

Link to post
Share on other sites

jak tamten z i7 do 4 dni nie pokazie mi screena , tez glosuje na firespace! Bo gosc ma szacunek do roboty , no i wogle , wspomaga serwis a to sie dla mnie najbardziej liczy , gdyz nie lubie kiedy wchodze na bena.pl i nie widzie nowych newsow.

 

ja swojego nie zglaszam bo od miesiaca mam nowego , na ktorego zbierałem caly rok . Jestem z siebie dumnyi i nie chce zadnego i7 , mi wystarcza moj kochany pentiumekdualek. Kiedys jak na emeryture odejdzie to zastąpi go i3. No. pochwalilem sie i bb ide , znaczy klikam na ikone i gram(ć) w krizisa

Screeny beda, ale troche pozniej :rudolph: to wam obiecuje, wrzuce do swojego profilu i do mojego pierwszego posta w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

ja swojego nie zglaszam bo od miesiaca mam nowego , na ktorego zbierałem caly rok . Jestem z siebie dumnyi i nie chce zadnego i7 , mi wystarcza moj kochany pentiumekdualek. Kiedys jak na emeryture odejdzie to zastąpi go i3. No. pochwalilem sie i bb ide , znaczy klikam na ikone i gram(ć) w krizisa

Zapracować na coś sprawia największą satysfakcję, ponieważ masz to na co zasłużyłeś i jesteś dumny z tego co masz.
Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że tutaj masz szanse wygrać spore ulepszenie komputera. Jak na przykład zarobisz pieniądze i kupisz samochód to masz wielką satysfakcję, że sam na to zapracowałeś, a wygrać może każdy :menda:

 

edit: już dwóch przedmówców napisało :rudolph:

Link to post
Share on other sites

ano dbam o niego ,

 

wtydliwe i smieszne , ale jak przyszla karta graficzna do pc( bo sam go skladalem bo pieniazkow nie starczylo zeby ktos go zlozyl*) ...to z nią spałem :rudolph: . Znaczy poprostu ona lezala obok mnie :menda: .

 

 

* pomogł mi artykuł na benchmarku : Klocki lego dla dorosłych

 

autorowi dziękuje.

 

 

**firespace dostaje kolejne punkty u mnie

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ja myślę że tu nie do końca chodzi o nas. Ja i pozostałą część redakcji i tak mamy wgląd w wyniki głosowania. Myślisz, że tak trudno sprawdzić na kogo wasza ekipa zagłosowała? Robi się to banalnie prosto.

To co? Jednak jawne głosowanie jest banalnie proste do zrealizowania?

I zachęcam do głosowania na kolegę Junior

Link to post
Share on other sites

Na siebie nie zagłosuje (tak nisko nie upadnę xD) ale oddam głosik na Juniora (udziela się, a zarazem ma grata - ode mnie 100% zasłużony głos)

@KuliG

 

Dzięki :rudolph: jego piecyk to prehistoria i aż żal zaglądać do konfigu.

 

Gorąco namawiam i innych kolegów do głosowania na ten złom

 

edit :

Sory Junior za ten "złom" ale taka jest prawda :menda:

 

Link to post
Share on other sites

To co powiecie na mojego "złomusia"?? :D BSOD codziennie i nie wiem czemu :menda::rudolph: ale swoje latka już ma więc nie dziw. Mały upgrade by się przydał :/ bądź chociaż coś w stylu naprawiamy sprzęt benchmarkowaca :)

 

PS. Głosik dla Ciebie Junior

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...