Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sznib,

Recommended Posts

Witam, przejdę od razu do konkretów

Microsoft Windows 10 Home (x64)Witam, przejdę od razu do konkretów

 

1.Konfiguracja komputera: 

Intel Core i5-6600K, 

ASUS Z170 PRO GAMING

GeIL Super Luce DDR4 2x8 gb 3000MHz

Be quiet Pure Power 9 700W

Wd Blue 1TB

Goodram Iridium Pro 240GB

Msi Radeon RX 480 8GB GAMING

2.System operacyjny: 

Microsoft Windows 10 Home (x64)

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: rozłączył mi się kabel od monitora (wejście zasilające jest wyrobione i lekki ruch kablem powoduje rozłączenie) i po ponownym podłączeniu (musiałem nim trochę poruszać i złapać odpowiedni kąt) wyskoczył napis "no signal". Komputer po przełączeniu na zintegrowaną kartę graficzną i resecie działa normalnie i obraz wyświetla się na monitorze. Po ponownym przełączeniu na wejście karty niezintegrowanej i resecie, obraz nie wyświetla się.

4.Używany program antywirusowy: brak

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Wyciągnąłem bateryjkę z płyty głównej, zmieniłem złącze PCI-E, zmieniłem złącze zasilające od zasilacza. Podłączyłem kartę pod telewizor, nadal nie działa. Nic nie pomogło.

6.Informacje dodatkowe: Bios nie wykrywa karty graficznej. Co warto dodać wiatraki na karcie graficznej nie kręcą się nawet przy starcie komputera, a zwykle się kręciły. Zadziwiające jest to że Ledy na karcie ciągle się świecą. 

 

Nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania w internecie. Mam nadzieję że nie będę musiał wysyłać karty na gwarancję. Serdecznie dziękuję z góry za każdą pomoc!

Edytowane przez BIGCYC552587
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...