Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zakładam ten post gdyż przejrzałem już pół internetu i skończyły mi się wszelkie pomysły.

 

Otóż mój problem wygląda tak, że myszka jakby gubiła sensor, przycinała się bądź klatkowała. Ten problem występuje tylko i wyłącznie w CS:GO. FPS'y nie spadają mi poniżej 200, średnio mam ich 230-300, ping jest w porządku tak samo var i loss. Moje aktualne opcje uruchamiania csgo: -freq 144 -tickrate 128 -novid -threads 4.

Ścinanie myszki nie jest ciągłe, występuje co jakiś czas. Np. przez 20 sekund jest spokój, potem gubi sensor/pływa/przycina kiedy chcę zerknąć w inne miejsce. Ciężko to opisać. Czasami trwa to cały czas, czasami chwilkę, ale uniemożliwia grę.

 

Garść informacji

Mysz: Steelseries Rival 100

Monitor: 144hz (LG 24GM77-B)

Procesor: Intel® Core i5-4590 CPU @ 3.30GHz

RAM: 8GB

Grafika: GeForce GTX950

Windows: 7, 64bit

 

Co już zrobiłem:

-format

-podłączanie innej myszki

-zamiana podkładek pod mysz

-wyłączenie opcji "Zwiększ precyzję wskaźnika" w opcjach Myszy

-gram na DPI 500 i sensie 2 w csgo, próbowałem też na większych DPI jak 1000 i 1 sens w grze

-podłączałem pod inne porty USB

-ustawiałem w menadżerze zadań priorytet csgo na niski, na wysoki

-m_rawinput 0, m_rawinput 1

-aktualizacja sterowników do myszy

-wyłączałem opcję oszczędzania energii w portach USB i w myszy

-wgrywałem nawet config neo z virtus.pro

 

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem. Proszę o pomoc i dziękuję z góry.

Edytowane przez m8bubbles
Link to post
Share on other sites

Sorki za późną odpowiedź, ten sposób już chyba nie działa bo nie odnajduje mojej myszki na starszych wersjach. Ale wyszła nowa aktualizacja do SSEngine3 i problem chyba zniknął, bo od 3 meczy wszystko jest okej, nie miałem czasu więcej pograć i nie jestem jeszcze spokojny do końca.


 

//edited: Lipa, problem nadal występuje. :<

06.09.2017, godz. 20:04

 

//edited: Czy jest to możliwe, że jest to wina internetu/dostawcy? Jedyna rzecz która wiecznie u mnie szwankuje to internet. Od dłuższego czasu zamiast 30Mbps spada mi do 0.6-3Mbps albo rozłącza internet.

07.09.2017, godz. 01:06

Edytowane przez m8bubbles
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...