Skocz do zawartości

PS4 Pro czy Xbox one x


Recommended Posts

Aby na Xbox one grać przez sieć musisz wykupić abonament gold, na ps4 jest tak samo - Ps plus, za darmo na konsolach nic nie ma ;) No czasami jakaś wersja próbna czy demo ale nic więcej :)

Aby na Xbox one grać przez sieć musisz wykupić abonament gold, na ps4 jest tak samo - Ps plus, za darmo na konsolach nic nie ma ;) No czasami jakaś wersja próbna czy demo ale nic więcej :)

Aha i co miesiąc z golda są 4 gry a nie 6, dwie na x360 i dwie na xone

czyli w tym wypadku xbox ma przewagę bo oprócz abonamentu który jest i tu i tu dostaje się rózne gry. Dzisiaj byłem u znajomego w sklepie i widziałem właśnie że przy xboxie były 4 gry do xone i 2gry do 360 a przy ps gold była tylko zniżka na kupno gier. Zastanawiam się właśnie co jest lepsze i na co jest więcej gier. bo jesli chodzi o grafikę to chyba w obu przypadkach nie ma problemów ani z full hd ani z ultra hd

Link to post
Share on other sites

Na jednej i drugiej konsoli jest problem z 4K, z fullHD nie. Tak po prawdzie to na palcach jednej ręki policzyć można tytuły chodzące w natywnym 4K. Aczkolwiek na Xbox one x wszystko chodzi w wyższej rozdzielczości niż w przypadku PS4 pro. Decydującym czynnikiem są tutaj zasadniczo gry dla większości. Sony ma w swoim zapleczu kilka gier ekskluzywnych które mają uznanie wśród graczy.

 

Ja osobiście wolę xboxa z kilku przyczyn, a ps4 miałem zawsze tylko dla exów.

Link to post
Share on other sites

Witajcie, a czy ktoś ma jakieś pojęcie odnośnie grania w trybie multiplayer przez sieć? Rozmawiałem ze znajomym i odradza PS4 z tego tylko powodu że Xbox one posiada jakieś darmowe konto, które umożliwia granie z ludźmi przez internet jak również co miesiąc dostaje się do wyboru 6 gier do pobrania. Ktoś coś o tym słyszał i by mógł się wypowiedzieć na ten temat?

Hmm może chodzi o darmowe konto próbne, z tego co wiem na ps4 można przez 14 dni testować za darmo ps+, a gdy minie 14 dni, można założyć następne konto i znowu 14 dni grać. Pewnie na xboxie coś podobnego jest.

 

Warto podkreślić, że na xboxie jest dostępna usłucha ea access(tak pisałem o niej wcześniej :-) Która za niewielkie pieniądze udostępnia nam masę gier:) 

 

Tutaj link : 

https://www.xbox.com/pl-PL/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...