Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obudowa Cooler Master N300 (tuning), Zasilacz XFX Core 650W , customowy regulator obrotów wentylatorów 3pin x 6 PWM

Obudowa Regulator Zasilacz 650W PWM

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kungfu13

Kungfu13
  • Nowicjusz

  • 11 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 18:45

Witam, Posiadam na sprzedaż dwa podstawowe elementy każdego zestawu komputerowego, czyli obudowę i zasilacz. Również sprzedaję unikatowy regulator obrotów wentylatorów (w drugiej części posta):

Obudowa Cooler Master N300 po tuningu
Zasilacz XFX Core TS650W (model P1-650S-NLB9)
Custom regulator wentylator PC PWM 3pin x 6 + platforma rozwojowa


Zarówno zasilacz jak i obudowa są w 100% sprawne, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Zasilacz w idealnej kondycji technicznej i wizualnej. Obudowa również w idealnym stanie technicznym, wizualnie posada normalne ślady używania (tj. drobne rysy widoczne jedynie pod światłem - przy takich powierzchniach obudowy to normalne, że takie się pojawiają; standardowo wyjęte są dwa śledzie tam gdzie montowana jest karta graficzna; delikatne przebarwienia na górze po nalepkach "powered by Intel" etc.).
Podzespoły pochodzą z mojego osobistego komputera, którego jeszcze do niedawna aktywnie używałem (do czasu jak już sprzedałem pozostałą część zestawu tj. i5-4690k/MIS Z97 Gaming3/16GB ram/Sapphire R9 390 które działały na w/w zasilaczu i obudowie) - gdyby nie to, że niedługo potrzebuję przesiąść się na laptopa to cieszyłbym się tym zestawem komputerowym jeszcze przez długi czas. Sprzedawane podzespoły, posiadają wszystkie akcesoria, które były dołączone oryginalnie przy zakupie a obudowa została poddana lekkiemu tuningowi funkcjonalnemu i posada dodatkowe elementy (szczegóły w dalszym opisie). Sprzedawana obudowa i zasilacz posiadają dowody zakupu, które potwierdzają gwarancję sklepu/producenta (szczegóły w dalszym opisie).

Zasilacz:

Spoiler


Obudowa:
Spoiler


Podsumowując:

Sprzedawane przedmioty to trzon każdego zestawu komputerowego - wydajny markowy zasilacz na solidnych podzespołach oraz przewiewna i stylowa obudowa. Myślę, że zdjęcia i specyfikacje mówią same za siebie - sprzęt jest używany ale zadbany. Używany do grania i pracy też :), wszystko w granicach rozsądku, podzespoły nigdy nie były katowane morderczą pracą (tyczy się to szczególnie zasilacza, gdzie teraz są bardzo popularne tanie zużyte sprzęty z koparek kryptowalut).

Komputer, z którego pochodzą podzespoły był osobiście przeze mnie używany i wybierając elementy kierowałem się jakością, jestem zwolennikiem dobrych sprzętów i taki sprzedaję, mi służyły one bez żadnego problemu i jestem pewien że posłużą jeszcze dłużej nowemu właścicielowi.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości, śmiało pisz.

Ceny:
Zasilacz i obudowa mogą być kupione razem lub osobno. Oczywiście przy kupnie razem koszt wysyłki zostanie przeliczony na podstawie wagi. Płatność przedpłatą na konto, możliwy odbiór osobisty (po przedpłacie) w Krakowie:
+ Obudowa Cooler Master N300 po tuningu i z kompletem dodatkowych akcesoriów 140zł, koszt wysyłki kurierem 27zł
+ Zasilacz XFX Core 650W (P1-650S-NLB9) to 170zł, koszt wysyłki kurierem 21zł

Poniżej linki allegro jeżeli ktoś wymaga walidacji transakcji:
Obudowa
Zasilacz

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości, śmiało pisz na forumowe PW. Galeria zdjęć poniżej:
Obudowa
Zasilacz

Regulator obrotów wentylatorów

Cyfrowy regulator obrotów wentylatorów PC typu 3-pin, czerwone podświetlenie, wyświetlacz LCD, 6 kanałów po 45W każdy + unikat możliwość dalszego moddingu i customizowania - urządzenie jest jednocześnie w pełni funkcjonalną platformą rozwojową AVR C (pod koniec opisu dodatkowe zdjęcia i film z działania regulatora). Trust me! I'm an Engineer ;) Kupując wspierasz Polską myśl technologiczną!


Cyfrowy regulator obrotów wentylatorów PC typu 3-pin, czerwone podświetlenie, wyświetlacz LCD, 6 kanałów po 45W każdy + unikat możliwość dalszego moddingu i customizowania - urządzenie jest jednocześnie w pełni funkcjonalną platformą rozwojową AVR C (pod koniec opisu dodatkowe zdjęcia i film z działania regulatora). Trust me! I'm an Engineer ;) Kupując wspierasz Polską myśl technologiczną!

Regulator obrotów jest w 100% sprawny, bez jakichkolwiek uszkodzeń i w pięknym stanie wizualnym. Jest on kompletnym urządzeniem Plug'n'Play - podłączasz i używasz - do obsługi nie potrzeba żadnej specjalnej wiedzy poza umiejętnością przykręcenia śrubek mocujących i wpięcia wentylatorów do gniazd :) Regulator pochodzi z mojego osobistego komputera, którego do niedawna używałem (kilka dni temu sprzedałem większość podzespołów, na innych aukcjach została obudowa i zasilacz) - gdyby nie to, że niedługo potrzebuję przesiąść się na laptopa to cieszyłbym tym regulatorem długi czas.

Po co regulator obrotów wentylatorów? Płyty główne nie zawsze obsłużą wszystkie wentylatory a podpięcie ich do wtyków molex przez przejściówki sprawia że chodzą one na pełnych obrotach i hałasują. Regulator obrotów niweluje to, dając nam kontrolę nad wentylatorami i umożliwiając sterowanie PWM nawet zwykłym 3-pinowym wentylatorom.

Z regulatorem obrotów kupujący otrzyma instrukcję obsługi, informacje techniczne oraz schematy urządzenia - ten regulator obrotów jest wyjątkowy, ponieważ jest on oparty na mikrokontrolerze AVR a program sterujący może być ciągle rozwijany (jeżeli ktoś umie programować w C otrzyma pełen kod źródłowy i może go dowolnie modyfikować - dzisiaj jest to regulator wentylatorów ale już jutro to może być np. sterownik pełnego oświetlenia LED w komputerze a nawet w pokoju).

Regulator obrotów:

Spoiler


Zaimplementowane funkcje:

Spoiler


Dla zaawansowanych:

Spoiler


Podsumowanie:

Przedewszystkim kupujący otrzyma w pełni funkcjonalny regulator obrotów wentylatorów do komputera (3pin) - jest to produkt w pełni ukończony i funkcjonalny Plug'n'Play z interfejsem użytkownika i przyciskami do ustawień i instrukcją obsługi - do uruchomienia nie potrzeba żadnej specjalnej wiedzy.

Ale, dodatkowo, jeżeli ktoś czuje się na siłach i się tym interesuje, to sprzedawane urządzenie umożliwia dalsze ulepszanie programu sterującego, modyfikacje i rozwój produktu (mikrokontroler AVR, programowanie C).

Ceny:
Przy kupnie kilku przedmiotów (obudowa lub zasilacz z innego tematu) koszt wysyłki zostanie przeliczony na podstawie wagi. Płatność przedpłatą na konto, możliwy odbiór osobisty (po przedpłacie) w Krakowie:
+ Cyfrowy regulator obrotów wentylatorów PC PWM 3pin x 6 160zł, koszt wysyłki kurierem 19zł

Poniżej linki allegro jeżeli ktoś wymaga walidacji transakcji:
Regulator

Starałem się dobrze opisać przedmiot i wstawić dużo zdjęć ale z uwagi na nietypowy charakter przedmiotu zachęcam szczerze do zadawania pytań przez PW. Poniżej film z akcji i zdjęcia:

Filmik:

Galeria zdjęć:
Regulator


Użytkownik Kungfu13 edytował ten post 07 wrzesień 2017 - 18:47

  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Obudowa, Regulator, Zasilacz, 650W, PWM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych