Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie. Potrzebuję srajfona dla kobiety która jest straszny psujem! Średnio na okres 24m 2 idą w zaświaty jak teraz podczas urlopu :(

 

W omawianej cenie podchodzą mi 2 modele:

http://m.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-tanie-smartfony-do-500-zl.html#AsusZenfoneGoZB452KG - ponoć laguje już przy pisaniu .

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/allview/p6energymini/Allview-P6-Energy-Mini.html - teraz Ceneo zwraca prawie 4 stówy ale gdzieś widziałem za 299 i taniej ;)

 

Co myślicie, nadadzą się do czegoś. Niestety na ~ xiaomkę 4a to sobie poczeka!

Link to post
Share on other sites

A może jakaś używka wchodzi w grę? 

Jak je uszkadza? Topi, rozwala ekran?

Jakoś grudzień/styczeń szukałem telefonu dla młodszej siostry do 400zł.

Kupiłem jej sony xperia z1 i jest zadowolona, chociaż pobiła go już, tak jak i poprzedni telefon :D 

Właśnie jego bym szukał, może p8 lite upolujesz, samsunga galaxy s4.. Głównie starszych flagowców, głównie z racji wykonania, bo na tym nie oszczędzano, więc może pożyją dłużej niż budżetowce na granicy opłacalności produkcyjnej. 

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

A jaki ekran preferuje? Jak 4 całe by pasowało, to iphone 5/5s jest do dostania w takiej kwocie, jak się trafi okazja, bo i po 1000 ludzie chcą. Jak chodzi o wytrzymałość, to osobiście polecam lumię 920 w tej cenie to z dwie pewnie już kupicie telefon u mnie przeżył sporo, razem z zapyleniem i pracą na budowie, wiec nie raz jakiś kant naciskał na niego, bez żadnego etui czy folii na ekranie. Jak nie gra i nie potrzeba jej miliona aplikacji, to moim zdaniem wystarczy, ja selfie nie robię wiec się nie wypowiem na ich temat, ale na zdjęcia tylnym nikt nie marudzi. W razie potrzeby i do samoobrony się nada.

A z androidem to już podałem wyżej co ja bym brał.

Link to post
Share on other sites

Do sms, rozmów, przejrzenia neta i zdjęć starcza. Mi i na studiach pomaga, bo mam kupionego Wolframa.Jak narazie nie mam na androidowym tablecie żadnego programu, którego nie miałbym na w10m, ja sobie go chwale. Pisanie sms jest dla mnie wygodniejsze, a jak już wspomniałem, telefon do delikatnych nie należy. Korzystam z wielu aplikacji, ale nie gram zbytnio i nie spieszy mi się z wymianą, czekam na premierę czegoś ciekawego bądź spadek cen znajomi ze studiów z w10m marudzą, że nie ma kolejnych telefonów z tym systemem. Nie jest on dla wszystkich

Link to post
Share on other sites

Ja korzystam od ponad roku z Windows 10 i nie mam problemów z nim. Ktoś mi mówił, że od jakiegoś czasu nie da się zaktualizować, ale nie jestem w stanie sprawdzić tego. Zaczynałem od 8, po 8.1 byłem jeszcze bardziej zadowolony,a 10 się spisuje. Wydaje mi się, że do 300 zł dostaniecie i lumię 930, która wydajnościowo jest lepsza i ma większy ekran. 920 jest znacznie masywniejsza, 930 nie miałem w ręku i nie wypowiem się o zdjęciach z niej. Jak chcesz, to mogę wysłać Ci parę zdjęć z tylnego aparatu lumii 920. Między 8 a 10 jest ogromna różnica.

Link to post
Share on other sites

Zależy chyba kiedy miałeś je w dłoniach, bo mogły być nieaktualizowane. Na 920 zdarzają się sporadyczne przycięcia, dlatego do 300 zł bardziej 930 bym patrzył (napisałem wyżej, że za 300 to będziesz miał 2 920). Albo szukać androida, ale tylko używanego, nowy to będzie od wyjęcia z pudełka lagdroid.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...