Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 300zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech Bloody V8m


§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech Bloody B-081


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 3200


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 20 cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS - GTA Online, PAYDAY 2, czasem CS:GO


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 standardowe


§  Chwyt: finger grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13/13,5 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: lekko się zużyła, nie do końca podoba mi się estetycznie i postanowiłem wymienić na coś lepszego


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): najlepiej żeby była cała czarna, minimalistyczny design


nie pogardziłbym propozycjami na podkładkę do tej nowej myszy


Edytowane przez eerieliquid
Link to post
Share on other sites

z myszkami z górnej półki mam doczynienia dość długo( ESL itp ) nie ma myszy bez wady ,  kupiłem zowie ec2-a i oddałem na gwarancje 3 sztuki . w trzech egzemplarzach padły scrolle. Jeżeli miałbym polecić ci coś sensownego to Razer Deathadder Elite , SS Rival 300 , lub zowie za-12 /za 13 , wiem że zaraz zostanę  zhejcony Razer to odgrzewany kotlet itp , bo to prawda . Ale po moich doświadczeniach lepiej odgrzewany kotlet niż niedoróbki. sam używam Deathaddera 2013 od 4 lat  jedyne do czego mogę się przyczepić to brudzące gumy antypoślizgowe po bokach i taka sobie jakość ślizgaczy , ale tych jest masa w internecie za banalną kwotę  . Wybierałbym spośród tych trzech . 

 

Steelseries QCK +  ( trochę widać brud ale wystarczy przetrzeć suchą szmatką) 

Edytowane przez gazer
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio kupiłem myszkę microsofta Arc Touch. Nie była tania, ale szukałem czegoś niestandardowego i oczywiście wysokiej jakości. Póki co spisuje się świetnie, płynnie działa, no ale zobaczymy co będzie dalej.

Wtf?! Takie coś za 260zł? W tej cenie można mieć na prawdę świetną myszkę, a nie taki bardziew wyglądający w dodatku jak dodatek do wazonu xd

 

Nie znam się na myszach pod fingertip gripa, ale jedno jest pewne - kup mysz na sensorze 3360 i jego odmianach jak 3366 Logitecha czy true move 3 SS itp. Grasz na wysokiej wartości DPI, a myszki na 3360 spokojnie sobie radzą bez zająknięcia do jakichś 3500 DPI.

 

Najlepiej to jakbyś poszedł do sklepu i pomacał myszki, wybrał jakieś odpowiednie dla Ciebie kształty, a później wybrał z nich najlepszy model na najlepszym sensorze z najlepszymi przełącznikami, a jak nie będzie tam nic ciekawego to na podstawie tamtych kształtów się znajdzie coś lepszego.

 

Co do proponowanego wcześniej Rivala 300 to polecałbym raczej Rivala 310 czy Senseia 310 ze względu na sensor właśnie, a kształt ten sam.

 

 

Co do podkładki to chwalona jest bardzo qck+ i Roccat Taito 2017. Tą drugą mam i polecam.

Edytowane przez spidster135
Link to post
Share on other sites

Dobre mam doświadczenia jak na razie z marką ze strony world4gamer.com. Znają się na rzeczy, obsługa rzeczywiście jest zorientowana w towarze i w specyfice akcesoriów dla graczy. Można się skonsultować, poradzić i generalnie pogadać na temat choćby jakości dźwięku. Teraz wiem, że też sprzedają nowe z motywem z Counter Strika, chodzi mi o kolekcjonerskie Fadecase. Mam taki nóż, dostałem na prezent i robi wrażenie. Na zdjęciach już to wygląda mega, ale dopiero na żywo widać i czuć efekt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...