Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, 

Posiadam sprzęt jak w stopce. Gram trochę w gry i moimi ulubionymi tytułami są gry z serrii battlefield. Oczywiście korzystam z platformy ORIGIN , która instaluje gry w swoim katalogu. Można zmienić jego domyślną lokalizację. Jakiś czas temu kupiłem dysk ssd 240gb i przeniosłem tam lokalizację gier (katalog origin). Nie posiadam wielu tytułów, ale jak wiecie gry z serii battlefield mają sporo dodatków i zajmują trochę miejsca. I tak do tematu: mam zainstalowane bf4 premium ze wszystkimi możliwymi dodatkami, medal of honor: warfighter oraz battlefield 1 premium zaktualizowane na chwilę obecną. Postanowiłem zainstalować battlefield 1 CTE, czyli środowisko testowe gry, gdzie można wcześniej pograć i przetestować nowe mapy  i okazało się, że mój dysk 240gb jest za mały, musiałem odinstalować MOH:warfighter, w którego grałem najmniej. Nadciągają kolejne dodatki w battlefield 1 i zastanawiam się jak wy rozwiązujecie problem pojemności dyskowej pod gry, gdzie jak np. w origin  kumuluje wszystkie gry w 1 katalogu. Rozwiązaniem jest oczywiście kupno 1 duzego dysku. Ja przyzwyczaiłem się do ssd, Gry szybko się ładują. i oczywiście mogę zakupić większy dysk. Pewnie tak się to zakończy. Mam odinstalowane jeszcze starsze tytułu, w które chętnie bym pograł raz na jakiś czas (bad company 2, battlefield 3, serię COD, Diablo III, ). Jakie Wy rozwiązujecie problem pojemności przy tak rozbudowanych grach? Jaki dysk moglibyście polecić? Ewentualnie choć baaaardzo nie chętnie będę musiał zakupić jakiś większy pojemnościowo HDD. Co koledzy możecie poradzić? Jestem ciekaw Waszych opinii.

Link to post
Share on other sites

Dobry ssd 512 gb sporo kosztuje' najlepiej jeszcze kupić 1tera, a kosz to już duużo, jednak chyba sie nie obejdzie bez tej zmiany. Bf'y z wszystkimi dodatkami waża duuużo, sam bf1 CTE ponad 60 gb. Na HDD pod gry chyba nie wrócę ;) Teaz na SSD 256 Gb (240 użytkowe) mam bf4 premium ze wszystkimi dodatkami + bf1 premium + bf1 CTE i parę gb wolnego. Cóź byłem optymista stawiajac ssd 256 gb pod gry. Chyba bez zakupu się nie obędzie, tym bardziej że origin nie pozwala na podział katalogu tylko 1 lokalizacja. A jaki ssd 512 polecacie?

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam SSD Samsunga 840 evo , mam na nim system i  kilka gier których gram  powiedzmy profesjonalnie , a na resztę gier kupiłem sobie WD BLACK 1TB , bardzo dobry twardy dysk , jeszcze mi się nie zdarzyło żeby się przyciął , Wydajnościowo też jest bardzo dobry.   chodzi jak talala ;P . Da rade nawet przy nagrywaniu 

Edytowane przez gazer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...