Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Klawiatura mechaniczna - do 500 zł

klawiatura mechaniczna 500zł mechaniczna podświetlenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xiauhou

Xiauhou
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 22:05

1. Budżet:

400-500 zł

2. Jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?

Mechaniczna.

3. Nowa / używana?

Nowa.
4. W jakie gry grasz?

Nie wiem czy jest to jakoś mega istotne, ale gram w przeróżne gry. Od prostych single, przez gry AAA, aż po gry multi takie jak BF, LOL, CS:GO, czy inne tym podobne.
5. Czy dużo piszesz na klawiaturze?

Tak, różne opowiadania i programowanie.
6. Czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?

Oczywiście, że nie. 60% gry / 40% pisanie.
7. Podświetlenie? 

Jak najbardziej.
8. Makra?

Byłoby świetnie.
9. Czy chcesz dodatkowe klawisze?

Tak, były by fajnym dodatkiem.
10. Podpórkę pod nadgarstek?

Nie wymagam, ale nie pogardzę.

11. Twoje uwagi:

Klawiatura, tak jak pisałem będzie przeznaczona do gier, jak i do pisania. Nie siedzę w temacie dość głęboko, ale czytałem, że są przełączniki, które są bardzo głośne i w miarę możliwości (jak na klawiaturę mechaniczną) ciche. W takim razie prosiłbym takie przyjemne kliknięcia, nie za głośne, nie za ciche.

12. Podsumowanie:

Jeżeli potrzebujecie jeszcze jakichś informacji - piszcie :)

• 0

#2 gazer

gazer
  • Dyskutant

• 182 postów
  • Miejscowość:Radom

Napisano 31 sierpień 2017 - 00:06

https://www.morele.n...1020-na-950487/

Posiadam tą klawiaturę , przełączniki czerwone , wyposażoną dodatkowo  o podświetlanie RGB . Używam głównie do FPS , ale każda gra jaka gram jest świetnie odczuwalna nie ma różnicy.  pisanie to czysta poezja .Klawiatura waży swoje , czuć że jest solidna, osobiście jak miałem kupować klawiaturę nawet nie brałem pod uwagę innych  tym przedziale cenowym.  ( przełączniki cherry mx to już osobisty wybór , moim zdaniem czerwone są dobre i do grania i do pisania)  . Posiada obsługę makra, możlwiość wyłączenia podświetlania. Jedyne co można zaliczyć na mały minus , to corsair utility czasem ma problem z aktualizacja do nowszej wersji , no ale wkońcu co za problem pobrać ze strony , raz tak mi się zdażyło.

1. Budżet:

400-500 zł

2. Jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?

Mechaniczna.

3. Nowa / używana?

Nowa.
4. W jakie gry grasz?

Nie wiem czy jest to jakoś mega istotne, ale gram w przeróżne gry. Od prostych single, przez gry AAA, aż po gry multi takie jak BF, LOL, CS:GO, czy inne tym podobne.
5. Czy dużo piszesz na klawiaturze?

Tak, różne opowiadania i programowanie.
6. Czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?

Oczywiście, że nie. 60% gry / 40% pisanie.
7. Podświetlenie? 

Jak najbardziej.
8. Makra?

Byłoby świetnie.
9. Czy chcesz dodatkowe klawisze?

Tak, były by fajnym dodatkiem.
10. Podpórkę pod nadgarstek?

Nie wymagam, ale nie pogardzę.

11. Twoje uwagi:

Klawiatura, tak jak pisałem będzie przeznaczona do gier, jak i do pisania. Nie siedzę w temacie dość głęboko, ale czytałem, że są przełączniki, które są bardzo głośne i w miarę możliwości (jak na klawiaturę mechaniczną) ciche. W takim razie prosiłbym takie przyjemne kliknięcia, nie za głośne, nie za ciche.

12. Podsumowanie:

Jeżeli potrzebujecie jeszcze jakichś informacji - piszcie :)

- cherry mx blue , dość przyjemne dźwięki wydaje ale nieco głośniej niż czerwone wydaje mi się, zaznacze ze to jest wersja lux rgb . Wersja którą ci wysłałem ma tylko czerwone podświetlenie

jak chcesz mogę ci nagrać jak chodzą czerwone

Użytkownik gazer edytował ten post 31 sierpień 2017 - 00:08

• 0
CPU:i7 4770k | MOBO :Gigabyte Z87X-D3H-CF | RAM:16gb GeIL EVO Veloce 2133MHz | GPU : MSI GTX 770 PSU : High Power Element Bronze 700W | COOLER  : Scythe Ninja 3 | CASE : Silentium PC Regnum l50 pure black | HDD: WD BLACK | SSD: Samssung Evo 840   | LCD Benq XL2411T | SOUND :  Creative SB XFI Titanium HD | Beyerdynamic DT 770 80Ohm | SMSL SAP 8 |  MOUSE : Deathadder 2013/Zowie EC1 |  KEYBOARD  Corsair K70 LUX RGB | WHEEL : Logitech Driving Force GT 

#3 bozydar.ciemiaczko

bozydar.ciemiaczko
  • Gaduła

• 258 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 08:21

MasterKeys Pro L White - jeden z lepszych mechaników na rynków. Białe podświetlenie, przełączniki Cherry MX, możliwość zapisywania makr itd. Cena koło 420 zł. 

• 0

#4 Xiauhou

Xiauhou
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 18:09

jak chcesz mogę ci nagrać jak chodzą czerwone

Byłoby świetnie. Nie powiem, że nie widziałem tej klawiatury wcześniej, jednak chciałbym mieć szerszy wybór toteż założyłem ten temat :)

MasterKeys Pro L White - jeden z lepszych mechaników na rynków. Białe podświetlenie, przełączniki Cherry MX, możliwość zapisywania makr itd. Cena koło 420 zł. 

Białe podświetlenie mnie nie interesuje, zapomniałem dodać w pierwszym poście :( Ale sama klawiatura wygląda całkiem ciekawie.

Może Durandal Ultimate V2 od Tesoro. Również bardzo fajny mechanik. Ma podpórkę na nadgarstki, ładnie się świeci i jest w dobrej cenie ;)

Ciekawa propozycja, dodane do listy :)

Dziękuję Wam za odpowiedzi, poczekam jeszcze trochę, bo póki co na mojej liście są dwie klawiaturki (starą listę wykasowałem, bo dostałem informacje, że sama dziady na niej są :P)

- Corsair K70

- Tesoro Durandal Ulitmate V2

• 0

#5 gazer

gazer
  • Dyskutant

• 182 postów
  • Miejscowość:Radom

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:37   Najlepsza odpowiedź

Byłoby świetnie. Nie powiem, że nie widziałem tej klawiatury wcześniej, jednak chciałbym mieć szerszy wybór toteż założyłem ten temat :)

Białe podświetlenie mnie nie interesuje, zapomniałem dodać w pierwszym poście :( Ale sama klawiatura wygląda całkiem ciekawie.

Ciekawa propozycja, dodane do listy :)

Dziękuję Wam za odpowiedzi, poczekam jeszcze trochę, bo póki co na mojej liście są dwie klawiaturki (starą listę wykasowałem, bo dostałem informacje, że sama dziady na niej są :P)

- Corsair K70

- Tesoro Durandal Ulitmate V2

Zalożone mam  dodatkowe wyprofilowane klawisze zawarte były wraz z klawiaturą w formie gratisu , zdjęta podpórka na nadgarstek gdyż klawa siedzi teraz na komodzie , podświetlenie jakoś 50 60 % mocy ,nie pamiętam.

Gra jak i pisanie na klawiaturze wypada bardzo dobrze , ale nie mogę się odnieść do innych mechaników bo jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Ogólnie fajna i dobrze wykonana klawa :)

Użytkownik gazer edytował ten post 01 wrzesień 2017 - 17:42

• 1
CPU:i7 4770k | MOBO :Gigabyte Z87X-D3H-CF | RAM:16gb GeIL EVO Veloce 2133MHz | GPU : MSI GTX 770 PSU : High Power Element Bronze 700W | COOLER  : Scythe Ninja 3 | CASE : Silentium PC Regnum l50 pure black | HDD: WD BLACK | SSD: Samssung Evo 840   | LCD Benq XL2411T | SOUND :  Creative SB XFI Titanium HD | Beyerdynamic DT 770 80Ohm | SMSL SAP 8 |  MOUSE : Deathadder 2013/Zowie EC1 |  KEYBOARD  Corsair K70 LUX RGB | WHEEL : Logitech Driving Force GT 

#6 Xiauhou

Xiauhou
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 13:15

Zalożone mam  dodatkowe wyprofilowane klawisze zawarte były wraz z klawiaturą w formie gratisu , zdjęta podpórka na nadgarstek gdyż klawa siedzi teraz na komodzie , podświetlenie jakoś 50 60 % mocy ,nie pamiętam.

Gra jak i pisanie na klawiaturze wypada bardzo dobrze , ale nie mogę się odnieść do innych mechaników bo jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Ogólnie fajna i dobrze wykonana klawa :)

Dziękuję :) Naprawdę przyjemne kliknięcia. Poczekam jeszcze trochę, ale jestem już tak w 80% zdecydowany :)

Temat do zamknięcia.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura mechaniczna, 500zł, mechaniczna, podświetlenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych