Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pierwszy aparat do 600zł

aparat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 x2111

x2111
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 02:09

Witam, od jakiegoś czasu, chcę zacząć swoją przygodę z fotografią. Poszukuje aparatu do 600zł. Może być także używany( w tej cenie myślę,że raczej tylko używany wejdzie w grę). 
Czego potrzebuje:

- Aparat musi mieć tryby manualne, także ten z regulacją wszystkiego samemu. 

- Aparat musi mieć możliwość zapisu w formacie RAW, gdyż zdjęcia chcę obrabiać potem cyfrowo.

- Aparat będzie służyć głównie, do robienia zdjęć przedmiotom w pomieszczeniach. Czasem jednak także do zdjęć w plenerze. 

- Chciałbym też mieć możliwość kręcenia filmów najlepiej w HD.

- W cenie musi być body + obiektyw 

Jaki model moglibyście polecić? Na jakie parametry w szczególności zwrócić uwagę do moich zapotrzebowań?  Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam. 

Użytkownik x2111 edytował ten post 24 sierpień 2017 - 02:37

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7760 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 24 sierpień 2017 - 05:18

Obawiam się ze znalezienie lustrzanki z obiektywem krecacej filmy i za 600 zł może być ciężkie. Będziesz musiał pewnie licytować i może coś trafisz. No ale o wyborze ciężko będzie mówić. Byleby sprzęt był sprawny.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 sznib

sznib
  • buzujolidrinker

• 887 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 14:45

http://allegro.pl/la...ars_rule_id=201

W tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz. Aparat potrafi robić bardzo ładne fotki (dobry obiektyw kit). Filmy raczej średnie.

Mam taki sam akurat, także jakby co jakieś sample mogę podesłać.

• 0

Ryzen 3600*Asus Prime X370 Pro*16GB Crucial Ballistix AT 3200*MSI GTX1070 Aero ITX*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Nec EA273 WMI*Logitech K270*Logitech G900*

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aparat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych