Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym ulepszyć swój komputer, który ma już kilka lat. Budżet aktualny to 300zł.

  • Zastosowanie komputera : gry, głównie CS:GO i OVERWATCH
  • Maksymalna kwota : 300-350max
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy
  • Których części potrzebuję : płyta główna, procesor i zasilacz(możliwy też RAM jeśli się zmieści w zestawie i grafika)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie wiem
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Ma jakieś 19 cali, MAG HD-572
  • Specjalne wymagania : preferuje procesory intela, ale to z powodu że nigdy nie użytkowałem AMD, więc wolałbym Intel w ostateczności dobry zestaw z AMD, a i możliwie aby to był typ płyty głównej z DDR3
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Płyta Gigabyte GA-945GCM-S2L, Procesor Intel® Core™2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz, RAM 1GB GOODRAM DDR2, Grafika NVIDIA GeForce 8400GS, Dysk HDD 250GB Seagate, Zasilacz Deer DR-8400BTX 400W
  • Własna propozycja zestawu http://allegro.pl/asus-p5b-deluxe-e2160-q6600-8gb-ram-i6933391024.html lub https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-ga-h55-d2h-xeon-3430-4x2-7ghz-8gb-ddr3-kingston-black-CID99-IDo0lja.html#3dda7866ee
  • Inne : Chciałbym wiedzieć też, ile wyciągnie max FPS w tych grach
Edytowane przez VorteXX
Link to post
Share on other sites

Edit: budżet do 500-600 złoty, ale to ostateczność. Wolałbym aby było to coś nowszego co uciągnie powyżej 60fps na niskich. Mogę grać na zintegrowanej. Do procka nie mam specjalnych wymagań. Płyta główna mogła by być z DDR3 lub 4 ale bardziej realne jest DDR3. I zasilacz jakby ktoś mógł dorzucić czy coś było by fajnie bo mój działa i jest spoko od 7lat ale czytałem że jest na jakiejś czarnej liście i nie do końca wiem co to znaczy ale się boję o podzespoły.

 

Wysłane z mojego KM0434 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...