Skocz do zawartości

Jaki telefon będzie lepszy iphone6s vs xiaomi mi5


Recommended Posts

Płynność działania jest porównywalna, ale trudno to porownywać, 2 rózne systemy.

 

Co do aparatu wpisz w google 'ip6s vs mi5 camera' lub jakąś inna podobną fraze i obejrzyj porównania, jak dla mnie mi5 robi lepsze fotki, w nocy jednak iphone potrafi więcej, dlatego w tej kwestii musisz sam zdecydować.

Link to post
Share on other sites

NIe powiedziałbym że takie gorsze, ten model ma świetne aparaty, zarówno tylni jak i przedni.. Tutaj fajne porównanie tych dwóch modeli http://www.manilashaker.com/xiaomi-mi5-vs-iphone-6s-ultimate-camera-comparison/

Tylny ma aż 16Mpix, 4 osiową stabilizację i nagrywa w jakości 4K. Przedni (4Mpix) też jest niezłej jakości, przednie kamerki zawsze kojarzyły się z fatalnymi szumami.

 

Do tego Xiaomi ma wydajny procesor (Qualcomm Snapdragon 820 1.8GHz), 3 GB pamięci operacyjnej (RAM),  czytnik linii papilarnych. To będzie lepszy wybór, nie warto dopłacać do iPhonów.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

A ja bym jednak wybrał iPhone 6. Jakoś nie mogę się przekonać do Xiaomi. Nie mówię, że to są złe telefony, ale jednak marka iPhone bardziej do mnie przemawia. Brat ostatnio wziął go w Playu w nowym abonamencie, wcześniej latał całe życie na androidach, przestawił się bardzo szybko i mówi, że nie chciałby już wrócić do poprzedniego systemu. Co człowiek to opinia.

Link to post
Share on other sites

Myślisz, że Twoja odpowiedź w tym temacie coś wnosi? Autor pewnie już dawno zapomniał, że cokolwiek tu pisał i pewnie już dawno klika na swoim bardzo dobrym Mi5. 

 

Btw. Piszesz, że nie możesz przekonać się do Xiaomi. Powiedz oproszę ile używałeś telefonu tej marki?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...